Proměnlivě “vrávorající” americký prezident Donald Trump a kolaps sionistů na půdě OSN.

25-09-17.

Intel od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Něco bylo s americkým prezidentem Donaldem Trumpem vážně dost špatně, jak bylo zřejmé každému vědomému člověku, který minulý týden naslouchal jeho projevu v OSN. Tím, že hrozil, že “zcela zničí Severní Koreu”, byl jediným světovým vůdcem, který vyhrožoval válkou na místě, jež je zcela naopak všeobecně určeno k podpoře míru. Trump to udělal, protože je vydírán chazarskou lůzou s videoklipy o tom, že má sex s nezletilou dívkou, jak říkají (p.př.: už asi rok starý intel) zdroje CIA a potvrzují to, co předtím říkaly zdroje z Pentagonu. Zdroje z CIA dodávají, že také existuje video, ve kterém potom tu dívku zabije, které je nicméně falešné a „točeno“ pomocí počítačové grafiky, což je něco, co zdroje z Pentagonu dříve nevěděly. Navíc “Trump se snaží zůstat naživu a nechce nechat nikomu důvod, aby ublížil jeho rodině” říkají zdroje ze CIA.

Když se podíváte na obrázek generálního štábu bílého domu, speciálně generála Johna Kellyho, který si pohřbívá hlavu ve svých rukou přesně ve chvíli, kdy se Trump odkloní od dohodnutého textu jeho promluvy, můžete usoudit, že americká armáda nemá na této klasické travesty show pražádnou vinu.

http://www.oregonlive.com/today/index.ssf/2017/09/does_john_kelly_hate_his_life.html

http://www.latimes.com/politics/la-fg-trump-northkorea-20170922-story.html

Severokorejský diktátor Kim Jong Un pohrozil na oplátku “udělat už ohnivou tečku za jasně zkrocenými a definitivně mentálně vyšinutými US“, což bylo jen další a úplně stejně průhledné chazarské divadlo, které je vždy navrženo tak, aby naplnilo lidi tohoto světa strachem.

Nemusíte kopat příliš hluboko, abyste objevili, že Severní Korea a Donald Trump přijímají příkazy od těch samých chazarských lůzrů. Stopy, jak dále ukážeme, vedou do Rothschildova komplexu v Zug, ve Švýcarsku.

V případu Trumpa je možné nalézt chazarské davové spojení tím, že se podíváme, kdo přišel s penězi, aby ho zachránil, když krachoval – Rothschildové, jejichž ústředí je v Zugu.

http://www.latimes.com/politics/la-na-pol-wilbur-ross-commerce-20161208-story.html

https://www.forbes.com/sites/clareoconnor/2011/04/29/fourth-times-a-charm-how-donald-trump-made-bankruptcy-work-for-him/#52fe35cd7ffa

Samozřejmě, že Trump, stejně jako jeho předchůdce Barack Obama, je rozpolcen mezi dvěma protichůdnými silami – americkými vojenskými vlastenci a Chazarskou mafií, takže musí na veřejnosti „přeskakovat“ sem a tam, z jedné strany na druhou, aby udělal radost oběma pánům.

Ohledně Severní Koreje připojme pár z mnoha veřejně dostupných poznámek, abychom viděli tu jejich chazarskou hru. Začněme s jadernou technologií Severní Koreje. Bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld například seděl ve vedení švýcarské společnosti ABB, která poskytla Severní Koreji jadernou technologii. Ta jí potom umožnila vyrábět plutonium, základní složku jaderných zbraní.

https://www.theguardian.com/world/2003/may/09/nuclear.northkorea

Společnost ABB společně se skupinou Edmonda de Rothschild je součástí globální sítě společností, která je propojena s OSN.

http://globalcompact.ch/membership/overview

Následně pak zjistíme, že to byl chazarský kriminální stát Ukrajina, který poskytl Severní Koreji raketové motory potřebné pro jaderné zbraně.

https://www.nytimes.com/2017/08/14/world/asia/north-korea-missiles-ukraine-factory.html

Existuje mnohem více veřejně dostupných informací tohoto druhu. Ale teď se přeorientujte na to, co sdělily zdroje tomuto pisateli.

Nejprve byl severokorejský diktátor Kim Jong Un, zatímco studoval ve Švýcarsku, pečlivě zdoben krásnými ženami, ozdobnými automobily, jemnými likéry apod. od rodiny Rothschildů, jak nám sdělil samotný člen rodiny Rothschildů.

Také společnost British American Tobacco spojená s Rothschildem již dávno předávala a prodávala severokorejský tabák po celém světě, jak tvrdí Mitsuhiro Suganuma z japonské civilní rozvědky.

Tabák není jediná severokorejská droga, která se prodává po celém světě. Více zdrojů, včetně vyšších členů Yakuzy a agentů MI6 v Macau v Číně, potvrzuje, že Severní Korea dodává amfetaminy do celého světa prostřednictvím distribuční sítě chazarských agentů.

Pak samozřejmě máme japonského otroka – premiéra Shinzo Abeho, který minulý týden věnoval většinu svého projevu OSN k vyvolání strachu v celé severokorejské populaci. Abe býval propojen s korejskou Církví sjednocení (Korean Unification Church).

https://fukumimi.wordpress.com/2006/06/08/shinzo-abe-the-heir-apparent/

Tato církev má ranč vedle ranče Bushe v Paraguay, v Jižní Americe a je veřejně spojena s pašováním drog a zbraní.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/inside-the-sinister-moonie-cult-how-1301689

Abe se stále více rozčiluje tím, že varuje japonské státní příslušníky, aby se vyhnali Jižní Koreji.

https://asia.nikkei.com/Spotlight/Pyongyang-provocation/North-Korea-threat-prompts-Japan-evakace-preparace

Někdo také poslal falešnou zprávu rodinám amerických vojáků v Jižní Koreii, aby se evakuovali a přiměl tím americkou vojenskou kontrarozvědku, aby prošetřila, kdo je za tímto podvodným vzkazem. Možná by se měli zeptat japonského premiéra Abeho.

https://www.washingtonpost.com/news/checkpoint/wp/2017/09/22/u-s-families-got-fake-orders-to-leave-south-korea-now-counterintelligence-is-involved/?utm_term=.ce1117369590

Japonští důstojníci zpravodajské služby popisují probíhající severokorejské drama jako “saru shibai,” nebo také “opičí divadýlko”, které provádějí stejní lidé, kteří předstírají, že jsou součástí dvou protichůdných týmů.

Severokorejci dlouho slibovali Chazarům, že jim bude umožněno vytvoření větší Manchurie, zahrnující Japonsko, Korejský poloostrov a severní Čínu, říkají japonské zpravodajské zdroje.

Rothschildové slíbili přesunout po Fukušimě 40 milionů Japonců do Severní Koreje, aby tam takto založili jejich asijské ředitelství, prohlásil člen rodiny Rothschildů. Tehdejší japonský premiér Naoto Kan to částečně potvrdil v Klubu zahraničních dopisovatelů v Japonsku, když řekl, že byl požádán, po Fukušimě, o evakuaci 40 milionů lidí z Tokia.

Korejci v Japonsku přijímají příkazy od muže zvaného Kazuyoshi Kokubo, syna císaře Hirohita, kterého měl s korejskou princeznou. Je to on, a ne falešný císař, kdo řídí Bank of Japan pro Chazary, říkají zdroje.

A nyní zatímco Severokorejci dostávají stále více smrtících zbraní, jejich kumpáni v Japonsku produkují neúprosnou propagandu „bojíme se Severní Koreje.“

Co se vlastně děje? Odpověď může být nalezena pomocí starého rčení „sleduj peníze.“

Faktem zůstává bankrot americké korporátní vlády a Chazarské mafie, která ji vlastní. Ta nemá nic společného s Republikou Spojených států amerických, kterou uzurpovali. Je třeba také zdůraznit, že pokud jde o americký lid, zbankrotování satanistické entity ve Washingtonu DC jej osvobodí.

Chazaři používají svoji starou taktiku – hrozbu zahájení 3. svět. války – tentokrát pomocí svého severokorejského zástupce, ve snaze, aby jejich korporace vydělali co nejvíce peněz.

Snaží se také použít zveličené zprávy o škodách v Puerto Rico způsobené hurikánem Maria a prohlásit hurikán za projev „vyšší moci“, a myslí si, že proto nemusí platit 123 miliard dolarů, které dluží tento ostrov, který je ve vlastnictví Washingtonu D.C. Probíhá také podvodná kampaň na zvýšení prostředků na pomoc při katastrofách v Portoriku. Stačí se zeptat Haiťanů nebo jiných obětí těchto uměle vytvořených katastrof na to, kolik peněz na pomoc se jim skutečně dostalo.

http://www.npr.org/2015/06/03/411524156/in-search-of-the-red-cross-500-million-in-haiti-relief

Ministerstvo vnitřní bezpečnosti také platí policistům, aby se pokusili vydělat více peněz na motoristech. Situace zašla až tak daleko, že kanadská vláda varuje Kanaďany, aby si nebrali příliš velkou hotovost do USA, protože ta může být lehce zcizena policií.

Jejich úsilí o podporu svého podvodného finančního systému mezitím přeměňuje finanční trhy na masivní přelud.

http://www.zerohedge.com/news/2017-09-22/friday-humor-russell-2000-reaches-new-record-high

Mohli bychom pokračovat celým seznamem důkazů, od vyrabovaných penzijních fondů až po děsnou infrastrukturu, ukazující, jak hrozná je finanční situace firem v USA, ale někdo, kdo pátrá po skutečných zprávách, to již ví.

Druhá věc, která se děje, je to, že Chazarská mafie ztrácí kontrolu nad ropou. Venezuela se připojila k Íránu, Rusku a dalším, odmítnutím amerických dolarů za ropu. Nyní Rusové přebírají kontrolu nad ropnými poli, která dosud kontrolovala chazarská armáda IS na Blízkém východě, a odstříhávají je ještě více od jejich pravidelných příjmů z ropy. Chazarský otrocký stát Izrael a jeho proxy armáda ISIL, se nyní pokoušejí získat ropu z Kurdistánu.

Chazarský režim ve Washingtonu D.C. dostal dostatek peněz od svých věřitelů, aby pokračoval až do 15. prosince, a co se stane pak, je předmětem intenzivních jednání v zákulisí. V tomto kontextu je všechen ten severokorejský humbuk jen úderem do stolu, když se vyjednává jejich bankrot.

Takže, co se pravděpodobně stane po 15. prosinci? „Bývalý námořník [Steve] Bannon se setkal s osobou č. 2 v Číně, Wang Qishanem, aby vytvořil zadní vrátka pro Trumpa a možná zmařil finální detaily pro globální Reset a dolar podložený zlatem,“ říkají zdroje Pentagonu. „Wang je sice proti korupci, ale stále je fakticky finančním carem a může to trvat další 5 let,“ poznamenávají zdroje. Mezitím jsme informováni špionem v ředitelství Rothschildů ve Švýcarsku, spolu se zdroji CIA, že zástupce Rothschildů byl „nedávno na Kanárských ostrovech, kde se pokoušel koupit nějaké zlato mimo účetní knihy.“ „Když mluví o koupi `nějakého` zlata, znamená to 100 až 500 tun. Je to jejich kód,“ pokračuje zdroj.

Zdroj v rodině asijského Draka také říká, že „starší z rodiny se konečně uráčil a uvolnil nějaké prostředky.“ První část peněz půjde ruským, čínským a americkým vojákům, aby byly použity k uklidnění situace v Korej, Japonsku a jinde, říká tento zdroj.

Dřívější zkušenosti nás učí, abychom se zdráhali předpovídat, že se věci budou konat v konkrétních termínech. Přesto 15. prosince budeme sledovat.


Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s