Rusové, Číňané a Američané plánují masívní vojenské tažení, které má odkrýt tajnou chazarskou vládu.

17. 7. 2017

Intel od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Armády Číny, Ruska a Spojených Států došly během setkání na nejvyšší úrovni ke shodnému výsledku a to, že možná bude nutná krátká blesková válka, aby bylo možné odkrýt nacisty a jejich tajnou světovou síť, tvrdí zdroje asijských tajných společností a Pentagonu. Tento plán odkrýt tajnou vládu, bude realizován v podobě společného vojenského útoku Američanů, Rusů a Číňanů na Severní Koreu, vysvětlují zdroje. “To donutí mimozemské podporovatele [ET Backers] Severní Koreje, aby vyšli z úkrytu”, uvádějí zdroje z asijských tajných společností.

Na základě svého mnohaletého soudního vyšetřování dospěl autor této zprávy k závěru, že existuje tajná síť, která kromě jiných zahrnuje zlaté doly v jižním Pacifiku, síť tajných antarktických základen, skryté ponorkové základny, globální obchod s drogami, Severní Koreu a Izrael. O této síti, vytvořené fašistickými spojenci, kteří se nevzdali na konci druhé světové války, se předpokládá, že dodává Severní Koreji jaderné zbraně a rakety.

Z toho důvodu, vysvětlují zdroje z asijských tajných služeb, se v následujících měsících zvýší intenzita kampaně, která bude prezentovat Severní Koreu jako zlořečený stát s cílem připravit na začátek příštího roku krátkou a prudkou bleskovou válku. Této války se nezúčastní aktuálně existující země, ale skryté síly, stojící za jednotlivými zeměmi, vysvětlují zdroje.

Takovým způsobem by Rusové, Číňané a Američané zaútočili na Severní Koreu, kterou by však současně podporovaly tajné ruské, čínské a americké frakce. Vznikla by válka, která by se neodehrávala, jak bývá zvykem, mezi zeměmi, ale spíše mezi tajnými společnostmi, jak shodně potvrzují zdroje. Cílem je odkrýt skupiny skrytě operující za oponou denního světla, vysvětlují tajné asijské zdroje.

Zdroje Pentagonu vysvětlují, že Severní Korea a Izrael jsou jednotky provázané tím nejtěsnějším způsobem. S cílem dostat je pod tlak, zaujmuly ruské jednotky v posledním týdnu postavení na jihu Sýrie, oproti Golanským výšinám. Současně Rusové vystřelili raketu Iskander z jedné židovské autonomní oblasti v blízkosti Koreje, “aby vyslaly jednoznačné upozornění, že Izrael musí vrátit Golanské výšiny”, uvádějí zdroje Pentagonu.

Probouzejí se i sami židé, a začínají si uvědomovat, že jejich Chazarský vrchní páni jsou titíž, kteří zinscenovali holokaust. Zastupující náčelník štábu izraelské armády, generálmajor Yair Golan, přirovnal v posledním týdnu současnou vládu Izraele k nacistům a odmítl odstoupit z funkce, což je znakem toho, že Chazaři zřejmě ztrácejí kontrolu tak v Izraeli i Severní Koreji

http://www.blacklistednews.com/IDF_Chief_Says_Israel_is_Becoming_Like_Nazi_Germany%2C_Refuses_to_Back_Down/59669/0/38/38/Y/M.html

V cz: http://www.lidovky.cz/hrdina-i-silenec-zidovsky-general-srovnal-izrael-s-nacistickym-nemeckem-1ol-/zpravy-svet.aspx?c=A160510_165246_ln_zahranici_msl

Japonská vláda nedávno přijala konspirační zákon, který dovoluje zatčení lidí, kteří plánují trestné činy, protože chce mít v rukou legální nástroj, na jehož základě bude moci pozatýkat profesionální válečné štváče, od nichž se očekává, že budou utíkat do Japonska ze Severní Koreje hned jakmile vypuknou boje, vysvětlují asijské zdroje. Bylo by to přirozeně ideální, vylákat tyto tajné skupiny ze svých úkrytů, aniž by bylo nutné skutečně použít válku, uvádějí zdroje Společnosti Bílého Draka v Asii.

Následující velmi zajímavé téma, které zmínili tajné asijské zdroje, souvisí s umělou inteligencí. Ať to zní jakkoliv zvláštně, existuje stále sílící shoda v tom, že realita, kterou vnímáme, je produktem umělé inteligence. To nám už v minulosti řekl jeden z členů výboru Majestic 12, z gnostických iluminátů, a nyní z jisté tajné asijské společnosti. Zdá se také, že tato umělá inteligence uvízla ve smyčce.

Jeví se to zvláštní, ale pokud sledujeme denní nebo týdenní zprávy s jistým odstupem a po delší dobu, můžeme pozorovat nápadné opakování určitých globálních zpráv. Pokud například čtete zprávy o Izraeli a Palestincích z 1970-tých let, sotva je lze odlišit od článků z tohoto roku. Jakoby se celá záležitost opakovala v zpětnovazební smyčce.
Totéž lze říci o Severní Koreji, která už v mnoholeté časové smyčce způsobuje problémy raketami, které by “brzy mohly zasáhnout USA.” Severní Korea v roce 1998 skutečně vystřelila satelit, což má znamenat, že už dlouho má schopnost, zasáhnout americký kontinent jadernou zbraní. Proč se tedy tento příběh výhružek ze strany Severní Koreje ustavičně opakuje?

Další zprávy, opakující se v dlouhodobých časových smyčkách, se týkají sporných ostrovů v Jihočínském moři, 70 let starých otázek z druhé světové války, Ukrajiny, Íránu atd.

Další smyčka, kterou jsem zpozoroval, během několika uplynulých desetiletí pravidelně opakovala objev možnosti prodloužit život, a pokaždé po několika týdnech následovaly důvody, proč tyto možnosti nebudou dále sledovány.

Jako zdroj těchto opakujících se zpravodajských smyček byla identifikována Chazarská mafie. Zní to bláznivě, ale když autor této zprávy forenzním způsobem sledoval stopu Davida Rockefellera přes Rothschildy až po Lóži P2 ve Vatikánu, dostal se k lidem v Itálii a Švýcarsku, například k Vincenzovi Mazzarovi, členu Řádu německých rytířů, kteří tvrdí, že : … „dostávali své pokyny prostřednictvím záření gama od bytosti, kterou znají pod jménem “Černé slunce”.

Ti mezi námi, kteří se raději drží reálného světa, přesto považují za jasné, že určití spoluhráči ve světě zpravodajských služeb pracují se skrytou agendou, která určité zprávy neustále opakuje v neprospěch lidstva jako celku.

Existuje možnost, ukončit tyto nesmysly už na podzim. Rozhodujícím místem boje bude Japonsko. Nyní, když se Richard Armitage vykoupil a lovci hav jdou po Rothschildově agentu, Michaelu Greenbergovi, stal hlavním zástupcem amerických okupačních sil v Japonsku poměrně umírněný Gerald Curtis.

Nejdůležitější velkou rybou v Japonsku je nyní člověk jménem Kazujoši Kokubu, který je synem císaře Hirohito, a jehož matkou je korejská princezna, podle zdrojů japonské císařské rodiny. Pak je tu ještě starý bojovník a bývalý premiér Jasuhiro Nakasone, který tvrdě bojoval za to, aby zde mohl sestavit vládu, která pracovala přímo pro Henryho Kissingera, uvádějí zdroje. Tyto lidi je možné, pokud by to mělo být nutné, odstranit, říkají zdroje japonského podsvětí.

Asijské tajné společnosti, bossové japonského podsvětí, americká armáda a bílé klobouky zpravodajských agentur jsou si zajedno v tom, že když se z Japonska opět stane nezávislá země, celá planeta dosáhne bodu obratu.

Pokud by se Japonsko mělo stát nezávislé, ihned by mohlo ukončit rabování svých bank, penzijních vkladů, spořících účtů a jiných majetků Chazarskou mafií. To by s konečnou platností zavřelo příliv peněz korporátní US vládě ve Washingtonu DC, stejně jako i vládě v Izraeli.

Americký prezident Donald Trump navzdory svému reformnímu úsilí a svým vůdčím kvalitám odsouvá nevyhnutelný bankrot korporace USA tím, že prodává zbraně a z vazalských států ždímá platby. Stoprocentní dceřiná společnost Portoriko byla platebně neschopná už v květnu, a státy jako Illinois zbankrotovaly také, i když nejsou součástí korporace. Tak, jak to bylo již po mnoho let, s korporátní vládou USA, a její akcionáři udělají i letos vše možné, aby přesunuli bankrot za rozhodující finanční čáru dne 30. září.

V této souvislosti asijské tajné společnosti, které jsou největším věřitelem korporace USA, zcela vážně zvažují návrh Společnosti Bílého Draka, aby Kanada převzala zbankrotované USA s cílem obnovit tuto zemi ve smyslu demokracie, státoprávnosti a rozumu. V tomto scénáři by americká armáda zůstala i nadále plně financována, pokud slíbí, že bude pracovat ve prospěch většího celku. To by mohlo ihned ukončit většinu bídy a konfliktů na světě.

Francouzi se svým rothschildovským otrokem, který si říká prezident Emanuel Macron, dělají kroky k tomu, aby v USA získali kontrolu. Americký prezident Donald Trump, generál Joseph Dunford, šéf CIA Mike Pompeo a poradce pro národní bezpečnost HR McMaster byli pozváni do Francie, aby se zúčastnili oslav národního svátku – výročí útoku na Bastilu (14. července), přitom tam 200 amerických vojáků vedlo slavnostní vojenský pochod. Zdroje Pentagonu uvádějí, že Francouzi údajně navrhli, že oni a ne Němci by měly být nejdůležitějším kontaktem USA v Evropě. Francouzi také navrhli společné vojenské akce v Africe a na Středním východě proti ISIL, stejně jako proti Číňanům, informují zdroje Pentagonu.

Rothschildové ve Francii se velmi snaží přesvědčit vládu Trumpa, aby do funkce příštího premiéra Japonska dosadila jejich otroka, japonského ministra financí taro Asóa, a dovolila tak Rothschildům vykořisťovat zemi i nadále. Někdo by měl Francouzům připomenout, že důvod k útoku na Bastilu (14. července 1789) spočíval v úsilí ukončit nadvládu rodových linií sestávajících z lidí jako jsou Rothschildové.

V každém případě čistky ve Washingtonu pokračují. Bývalí důležití členové vlády Baracka Obamy, jako například jeho generální prokurátorka Loretta Lynchová, velmi podrobně referovali o svých šéfech z řad Chazarské mafie, jako jsou Clintonovi. Bývalý americký prezident Barack Obama tvrdí, že byl ve skutečnosti dvojitým agentem, a nyní je prý ochoten prozradit vše, co se dozvěděl během svého funkčního období pro korporaci USA jako nastrčená figura / prezident, jak informují zdroje ze CIA.

Na závěr ještě jedna věc: agenti Chazarské mafie dělají vše proto, aby tyto pravidelné týdenní zprávy zastavili. Celý náš příjem pocházející z předplatného tohoto blogu [B. Fulford] je od března konfiskován japonskými daňovými úřady, prokazatelný případ dvojího zdanění. Přesto, když se už i tento dvojitě zdaněný příjem začal vyplácet, Paypal nyní brání předplatitelům provádět platby za odběr nových zpráv. Důsledkem toho příjem autora klesl o 80%. Nejnovějším vývojem v situaci je skutečnost, že když nyní náš ajťák vyvinul systém umožňující předplatit si odběr novinek kryptoměnou, byl mu hozen na pozemek svazek použitých tamponů a zakrvácený plyšový medvěd bez hlavy. To jen ukazuje, o jakých nemocných, zvrácených lidech zde informujeme. Nedáme se však zastrašit, a náš ajťák již pracuje na aktualizaci webové stránky a instaluje nový platební systém na bázi kreditních karet.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s