Staré pořádky implodují samy do sebe a dochází k historickým změnám ve Střední Evropě, Asii a i na dalších místech světa.

26. 6. 2017

Intel od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Někdy jsou historické změny překryty nic neříkajícími nadpisy, jako například:

“Ministři obrany šesti zemí se v Praze dohodli na spolupráci”

http://www.radio.cz/en/section/news/defence-ministers-from-six-countries-focus-on-cooperation-in-prague

(Pozn. překl.: v tomto českém vydání poskytujeme vše co jsme našli v češtině na googlu ohledně schůzky a vzájemných info korelací. Prosím, absyte zbytečně nehodnotili negativně práci politiků (kdyby nebyli idioti, nebyli by ve funkci), .. mají své rozkazy a závazky, vůči daleko mocnějším a schopnějším „sparing-partners“ této šachové partie:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zeme-evropske-osmadvacitky-podporily-navrhy-na-posileni-eu-v/r~5374c926aa9c11e6a12d002590604f2e/?redirected=1500246986

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2146089-evropa-musi-dokazat-zajistit-svoji-bezpecnost-znelo-na-prazske-obranne-konferenci

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mekka-sila-uz-nestaci-eu-musi-umet-zajistit-bezpecnost-shodli-se-sobotka-a-juncker/1494801

http://euractiv.cz/factsheet/budoucnost-eu/70-let-evropske-obranne-politiky-bude-konecne-funkcni/

https://books.google.es/books?id=EahVAQAAQBAJ&pg=PA29&lpg=PA29&dq=minist%C5%99i+obrany+%C5%A1esti+zem%C3%AD+se+v+Praze+dohodli+na+spolupr%C3%A1ci&source=bl&ots=tZHKf1TsRK&sig=pOpiJaBV1L34nV9mrsTfANhhbdo&hl=es&sa=X&ved=0ahUKEwi2vsPA947VAhXEaVAKHUroAd04ChDoAQhXMAc#v=onepage&q=minist%C5%99i%20obrany%20%C5%A1esti%20zem%C3%AD%20se%20v%20Praze%20dohodli%20na%20spolupr%C3%A1ci&f=false

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408714-eu-se-s-nato-dohodla-na-uzsi-spolupraci.html

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/474478/v-praze-jsou-kvuli-obrane-spicky-eu-stropnicky-spolecna-armada-je-nesmysl.html

http://www.euro.cz/politika/posileni-evropske-obrany-se-tyka-i-hybridnich-hrozeb-rekli-cesti-ministri-1353282

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zeme-evropske-osmadvacitky-podporily-navrhy-na-posileni-eu-v/r~5374c926aa9c11e6a12d002590604f2e/?redirected=1500246986

http://www.army.cz/scripts/detail.php?id=11144

https://www.vlada.cz/cz/evropske-zalezitosti/Predsednictvi_CR_V4/

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/od-britanie-cekam-rychle-uz-ted-ztraci-cas-odlouceni-s-manzelkou-vic-komentovat_1706091215_per

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zeme-evropske-osmadvacitky-podporily-navrhy-na-posileni-eu-v/r~5374c926aa9c11e6a12d002590604f2e/?redirected=1500246986 ).

Přiléhavější by byl následující hlavní titulek: “Po 100 letech přerušení je znovuoživeno Rakousko-Uhersko.” Článek informuje o tom, že Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko chtějí zorganizovat společná cvičení na ochranu svých hranic. Jejich společné hranice jsou téměř identické s hranicemi rakousko-uherské monarchie (1867-1918), a v rámci těchto hranic budou spolupracovat civilní úřady jakož i policie a vojsko. Společná hranice, v tomto případě, udržována nezávisle na EU a za normálních okolností, definováním terirotia – země jako státu.

Https://visegradpost.com/es/2017/06/23/the-central-european-defence-cooperation-commited-against-mass-migration/

Vyplatí se také poznamenat, že dynastie Habsburků, která byla po druhé světové válce svržena, byla rivalem sasko-gothajsko-rothschildovských dynastií, které vyhráli válku. Možná to je příčinou toho, proč Maďarsko už vykoplo ze své země sasko-gothajsko-rothschildovské centrální bankovnictví.

Je docela možné, že Karel Habsburský,

Https://en.wikipedia.org/wiki/Karl_von_Habsburg

vůdce Panevropské unie a dědic habsburského trůnu, vidí právě nyní určitou příležitost opět oživit císařskou říši svých předků, když jeho sasko – gothajsko – rothschildovští rivalové ztratili hodně na své moci.

V Evropě lze sledovat rostoucí rozkol mezi Německem a USA. Němci už otevřeně hovoří o sankcích EU proti USA jako odpověď na jejich pokusy zabránit Němcům nakupovat levnější plyn z Ruska.

http://www.theaegisalliance.com/home2/theaegis/WP/2017/06/21/germany-threatens-sanction-u-s-new-sanctions-russia-imposed/

Evropané uvažují dokonce nad sestavením společné armády, která má být schopna provádět operace v zámoří, což lze považovat za další odklon od Ameriky Donalda Trumpa.

Kromě toho se nyní otrok Rothschildů, francouzský prezident Emmanuel Macron, v souvislosti se Sýrií veřejně postavil na stranu Ruska. To lze považovat za jednoznačný znak toho, že oportunističtí Rothschildové si uvědomují, koho se nyní musí udržet, aby ubránili své zájmy.

Rostoucí vliv Ruska však vedl k velkolepému mocenskému boji s Řádem maltézských rytířů, který se pokouší převzít kontrolu, jak informují místní zdroje FSB (Federální bezpečnostní služba Ruské Federace). Podle těchto zdrojů z FSB byl udělen maltézský kříž následujícím Rusům: ministr obrany Sergej Šojgu, BA Berezovsky, Pavel Borodin, GE Burbulis, Michail Gorbačov, Boris Jelcin, VV Iljušin, VV Kostik, MJ Lesina, SF Lisovsky, Jevgenij Primakov, AV Ruckoj, SA Filatov, Šajmijev, SM Shahr, VB Jumašev, a SV Jastržembsky.

“Proč jsou tito lidé součástí organizace, která usiluje o zničení Ruska (toho, co z něho zbylo), kolaps průmyslu, vědy a vzdělávání, vyhlazení ruského národa a duchovní zotročení národa?” Klade si otázku zdroj z FSB, který není napojen na Společnost Bílého Draka. “Zednářský Řád Rytířského Kříže je odměnou za podprahovou podporu těch, kteří se podílejí na zničení ruského státu, jeho suverenity a státní moci”, pokračuje zdroj.

Zdroj uvádí, že “maltští rytíři” (Maltézský řád) se pokoušejí ovládnout všechny soukromé bezpečnostní firmy v Rusku. Zkoušejí to přes zájmové sdružení osobních strážců v Rusku, které je vedeno jistým pánem Fonareffom, který je “loutkou Maltézského řádu.” Zastřešující organizací je Mezinárodní organizace osobních strážců a bezpečnostních služeb (IBSS).

“Když čtete jejich webovou stránku, vyškrtněte slůvko “anti “… protože jsem slyšel, že Johanité a Červený kříž jsou zapleteni do obchodování s lidmi a krádežemi lidských orgánů”, uvedl zdroj, který zaujímá vyšší místo ve vládní struktuře Ruska. Celá organizace je vedena profesorem Georgem Popperem, vyšším členem Maltézského řádu.

http://www.ibssa.org/static/about_us/curriculum_vitae/popper.html

Satanista Leo Zagami tvrdil, že zednářská lóže P2, která uctívá Černé slunce dává Řádu maltézských rytířů rozkazy. To však neznamená, že většina členů Maltézského řádu jsou satanisté, ale pouze některé klíčové osoby ve špičce hierarchie.

Pokus ze strany IBSS, ovládat všechny soukromé bezpečnostní firmy v Rusku, je v každém případě pro fašistickou zednářskou lóži P2, která by ráda nastolila absolutní, centrální světovou diktaturu, velmi typický. Ruská odnož Společnosti Bílého Draka je proti centrální monolitické kontrole a očekává se, že svůj boj o moc zde vyhraje.

Na jiných místech jsou boje o moc také namířeny proti satanistům. Na Středním východě jmenoval král Salmán svého syna Mohameda bin Salmána za korunního prince a vykopl svého nevlastního bratra Najífa, který měl dobré vztahy s US establišmentem. Jelikož král Salmán, který se nedávno ukázal na veřejnosti, byl očividně mladší senilní Salmán, který převzal trůn, lze s jistotou předpokládat, že je to pouze jeho dvojník, a že 31-letý Salmán mladší je nyní králem Saúdské Arábie.

Zdroje z Pentagonu přesto tvrdí, že “je to jen marný pokus oddálit globální měnový reset.” Kromě toho “Saúdská Arábie je izolovaná kartelovou dohodou mezi Ruskem, Íránem a Katarem a brzy by mohla být donucena, tu trošku ropy, která jí ještě zůstala , prodávat za jüany a jiné měny než jsou americké dolary “, uvádějí zdroje. V současnosti podporují saúdský režim pouze Arabské emiráty, Bahrajn, Egypt a Izrael.

Zdroje Pentagonu dále uvádějí, že zeť prezidenta USA, Donalda Trumpa, Jared Kushner, byl na základě pokynu americké armády a její tajné služby poslán do Izraele na setkání s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem, aby tam požadoval změnu režimu. Není to náhoda, že ozbrojené síly Íránu a Hizballáhu, chráněné novou ruskou leteckou základnou, přišly na izraelskou hranici a dali kriminálnímu Netanjahuova režimu jasně najevo, že je vojensky odříznut od okolního světa. A armáda USA nebude bojovat v zájmu ochrany kriminálního Netanjahuova režimu, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Podobný krok byl proveden na Ukrajině, kde byl prezident Petro Porošenko vyzván, aby se dostavil do Washingtonu “na projednání změny režimu”, uvádějí zdroje. Tyto kroky jsou součástí celosvětového úsilí ukončit všechny konflikty a položit cestu novému finančnímu systému.

Zdroje pokračují, že ke změně režimu by mohlo dojít i v USA. Poslední vývoj v USA ukazuje, že kampaň starého establišmentu, která ze všeho viní Rusy, se rozpadá. Místo toho: .. “kabala se dostala do defenzivy, protože americký zpravodajský úřad FBI vyšetřuje Bernieho Sanderse a jeho manželku Jane pro bankovní podvod. Proti bývalé generální prokurátorce Lorette Lynchové vede ministerstvo spravedlnosti vyšetřování pro omezování spravedlnosti “, informují zdroje z Pentagonu.

Taktéž u samotného Donalda Trumpa se očekává, že nakonec bude nahrazen, jelikož USA potřebují skutečnou změnu režimu a Trump zastupuje pouze tu méně horší část starého režimu, pokračují zdroje.

V Asii se toho také děje hodně. V posledním týdnu došlo k rozhovoru jihokorejského prezidenta Moon Jaea se svým [severokorejským] kolegou Kim Čong-unem. Podle zdrojů z japonského pravého křídla z prostředí císaře bylo v blízké budoucnosti dohodnuto sjednocení korejského poloostrova. Tento krok je nyní již možný, stejně jako začínající znovuzrození Habsburského státu, protože tajná vláda, která po roce 1913 vedla i federální rezervní centrální banky, nyní kolabuje, vysvětlují zdroje Společnosti Bílého Draka v Asii.

V Japonsku došlo mezitím k nepříjemnému incidentu, v jehož rámci do supermoderního torpédoborce USS Fitzgerald narazila nákladní loď registrovaná na Filipínách. Zdroje Pentagonu spekulují, že “to mohl být elektronický útok pod falešnou vlajkou ze strany Izraele, který již nemůže používat své ponorky na očerňování Severní Koreje, několik dní po 50-ročním výročí útoku Izraele v roce 1967 na [americkou špionážní loď] USS Liberty. ”

Další možností je, uvádějí zdroje, že “USS Fitzgerald mohla být ochromena elektromagnetickým impulsem nebo elektronickým útokem, s cílem donutit armádu USA například zveřejnit informace o své základně na Marsu, potlačovaných technologiích a dalších tajných vesmírných programech (SSP), což by bylo dobré pro lidstvo.”

Lze s určitostí říci, že v Japonsku bylo v posledních letech nainstalováno několik druhů tajných futuristických technologií. Podzemní vojenské arzenály Japonců a základny na Kjúšú byly nedávno zničeny tajnou zbraní. Kromě toho se radioaktivní záření kolem Fukušimy úplně vytratilo, a to od chvíle, kdy nad oblastí proletěla ohromná letka neznámých letadel, jak informují zpravodajské služby japonské armády.

Ve stavu stále sílícího obležení se nachází i fašistický režim premiéra Šinzóa Abeho. Zdejší deníky informují o skandálu, kdy Abe nepřípustně uplatnil svůj vliv a podpořil vzdělávací zařízení Kake Gakuen v prefektuře Okajama, aby otevřelo novou veterinárně-medicínskou školu

http://www.japantimes.co.jp/news/2017/05/29/reference/brewing-kake-gakuen-scandal-points-alleged-abe-favoritism/

Deníky však neuvedli, že Kake Gakuen provozují stejní lidé, kteří jsou spojeni s nechvalně známou japonskou “jednotkou 731 – ústavem na vedení biologické a chemické války”, a že “veterinárně-medicínská škola” byla jen krycím pláštíkem vývoje biologických a chemických bojových látek, informují zdroje z prostředí císaře. Deníky by namísto slovního žonglování o “ovlivňování” měli otevřeně psát o válečných zločinech. V každém případě však zdroje tvrdí, Abe v podstatě umírá, a zásadní změna režimu, čili odstranění fašistů z Japonska, je už jen otázkou času.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s