Petrodolar je odsouzen k zániku, přičemž Katar vystupuje z řady, a prodává svou ropu za yüany.

19.6.2017

Intel od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Krize v Kataru představuje zásadní zlom v boji proti Chazarské mafii. Zdá se, že Saúdská Arábie a další státy vyvážející ropu se rozhodli zkusit zablokovat Katar „protože to bylo na podporu terorismu“. V reakci na toto opatření, prezident Spojených států, Donald Trump, ukázal světu, že nebyl prezidentem Spojených států podporujíce blokádu a pak, pod tlakem Pentagonu, změnil svůj postoj o 180 stupňů hnde následující den. Co se opravdu stane, je, že Katar dosáhl dohody s Íránem na vyvoz plynu z jeho obrovských plynových polí, a ne na západ výměnou za eura nebo bezcenné americké dolary, ale spíše do míst, jako je Indie a Čína, výměnou za jejich měny.

Noční klub USA, jejda! Myslím tím Sněmovnu reprezentantů, reagoval na tento vývoj událostí novými sankcemi proti Rusku, což v podstatě bylo to samé pro Evropu jako kdyby řekli, aby si evropané kupovali místo nákladného plynu z USA, levný ruský plyn. Němci a Rakušané reagovali na Američany tím, že si z nich utahovali.

http://www.bbc.com/news/world-europe-402997

Tyto události jasně ukazují, že starý režim se rozpadá, s rozdíly mezi Washingtonem a EU, které jsou již výraznějšími každým dnem.

Chazarská mafie, která kontroluje Saúdy a jejich izraelské partnery v jejich kriminálních aktivitách viděla celý svůj plán „arabského NATO“ vybuchnout do vlastního obličeje. Skutečné muslimské země jako Turecko, Irák, Írán, Pákistán a další, spolu s velmocemi, jako je Rusko a Čína se spojili k podpoře Kataru, takže izoluje spojenectví Saúdské Arábie-Izrael. Indie a Pákistán prokázaly, že jsou s Ruskem a Čínou a připojili se k Šanghajské organizaci pro spolupráci, což Írán chce také provést příští rok.

Americká armáda, jak se mezitím ukázalo, prokázala svůj pevný postoj proti Chazarské mafii při organizaci společných vojenských cvičení s Katarem minulý týden, zatímco Čína řídil cvičení s Íránem. Zdroje z Pentagonu nezmínili skutečnost, že Katar také nabídl ke koupi amerických vojenských letadel za 12.000 milionů dolarů, které pomohou udržet financování Pentagonu. V každém případě, letecká základna funguje také a zajisťuje, aby satanista a šílený izraelský premiér Benjamin Netanjahu a jeho kolegové chazarští gangsteři neměli šanci začít 3. Světovou válku, říkají zdroje. Máme pro ně jasnou zprávu: „vzdej se nebo zemři“.

Bitva eliminovat Chazary na všech úrovních kontroly ve Washington DC se také stupňuje. Falešná kampaň „na obviňování Ruska ze všeho“ se stala dynamitem i pro samotné Chazary a jejich korporátní mediální propagandu, která je jejich majetek, která to začíná odhalovat jako zcela falešné.

Další „Twitter bouře“ napsaná Donaldem Trumpem bude do značné míry shrnuje, jaký je boj o moc v DC:

„Jste svědky největšího honu na čarodějnice v americké politické historii – v čele s některými velmi špatnými a otravnými lidmi! Vymysleli falešný boj s historkou o Rusech, nenašli žádné důkazy, takže teď budou bránit spravedlnosti co se tohoto falešného příběhu týká. velmi pěkné

Jsem vyšetřován, že jsem propustil ředitele FBI člověkem, který mi řekl, abych odvolat ředitele FBI! – Hona na čarodějnice. Proč nejsou vyšetřována jednání s Rusy, které vedla Hillary Clintonova a její rodinní Demokraté, ale moje „žádné dohody“ vyšetřovány jsou?

H zničila telefon kladivem, „vyčistila“ e-maily a také její manžel se setkat s / AG pár dní předtím, než byl ospravedlněn ze všeho, tak o jakých obstrukcích se tu mluví?

A. G. Lynch vydala rozhodnutí, kterým se provádí zákon z politických důvodů … Hillary Clinton dala volnou vstupenku a ochranu. Totálně nezákonně! ”

Zdroje Pentagonu tvrdí, že další etapa boje proti Chazarským mafiánům v DC začíná zadržením generalního prokurátora Roda Rosensteina, zvláštního právního zástupce, Roberta Muellera a Hillary Clintonovou (ačkoli zdroje CIA říkají, že zemřela loni), Barack Obama, bývalý velvyslankyně, Loretta Lynch, bývalý poradce pro národní bezpečnost, Condoleezza Rice, bývalý ředitel CIA John Brennan, bývalý ředitel NSA Michael Hayden a jiní „v druhé fázi stínání hlav stínovému státu “. Propuštěný FBI ředitel James Comey, „zpíval jako kanárek“ o Chazarské mafii, i o zednářské lóži P2, podle zdrojů CIA.

Comey byl nucený se dopustit sebevraždy (harakiri) ve dvou etapách před celým Kongresem,“ zdroje říkají. Začal kritizovat své kolegy, aby se vyhnul obvinění z „několika zločinů počtů úniků, misprison (záměrně utajované znalosti) trestného činu napomáhání při maření spravedlnosti, etc“, pokračuje zdroj Pentagonu. Útok na Trumpovu zeti, Jaredu Kushnerovi také zintenzivní, když byl Trump právník Chris Christie zvolen guvernérem New Jersey a přítel Chris Wray vede FBI. „Kushner nenávidí Christie, protože to on poslal do vězení jeho“ šéfa „kriminálníka Carlose, když byl státním zástupcem v New Jersey,“ řekli zdroje.

Chazaři doslova bojují o život a jejich řídící struktura pokračuje k úplnému zhroucení. „Bič republikánské většiny v Kongresu (č.3), Steve Scalise, může být zastřelen, protože podporuje zákon proti obchodování s dětskou sexualitou, a jak boje proti pedofilii zesílí,“ říká zdroj z Pentagonu. Frakce George Bushe, otce Chazarské mafie také pilně pracuje na odstranění – zabíjení bývalých vedoucích partnerů. To je důvod, proč byli odstraněni bývalý panamský diktátor Manuel Noriega a obchodník se zbraněmi a agent CIA, Adnan Khashoggi, řekli zdroje z Pentagonu. Elite u moci ve Washingtonu DC jsou také v klidovém stavu kvůli MAB (vzájemnému vydírání) neboť tento druh vzájemně pojištěného vydírání brání masovému zatýkání známých zločinců jako John McCain. Odpově zřejmě bude eliminovat 70% politici ve Washingtonu, jak republikánů a demokratů, kteří byli poškozeni léky, pedofilií, úplatky atd…

V Evropě se mezitím „vichistický“ režim ve Francii řízený Němci v čele s loutkou Rothschildů, Emmanuelem Macronem, který ukradl parlamentní volby v neděli, ab měl jeho otroc režim nátěr podpory veřejnosti. Francouzský režim Rothschildů staví vozovou hradbu, zatímco dále „Wikileaks“ zveřejněné e-maily Hillary Clinton odhalují světu, to co tento zpravodaj hlásí světu již několik let, a to je skutečnost, že francouzi svrhli libyjský režim Muammara Kaddáfího, protože jim vyhrožoval kontrolou francouzské Afriky se svým plánem vydávat dinár podložený zlatem.

http://www.globalresearch.ca/hillary-emails-reveal-nato-killed-gaddafi-to-stop-libyan-creation-of-gold-backed-currency/5594742


Ve znamení, že boj o Afriku zdaleka není u konce,
se udála krádež francouzských zlatých dolů v Mali, které byly předmětem nového útoku minulý týden, zatímco komplex francouzských obyvatel byl napaden.

http://www.bbc.com/news/world-africa-40322039

Chazaři se snaží rozšířit svůj finanční systém krádežemi zlata, které pokračují také v mnoha jiných částech světa.

Na Filipínách, pomohla americká armáda prezidentovi Rodrigovi Dutertemu bojovat s Daesh žoldáky najatými Chazary, kteří se snažili dostat se ke zlatu v Marawai.

Také bylo minulý týden posláno na ostrov Bougainville deset kamionů plných žoldáků, aby se pokusili chytit zástupce SDB (White Dragon Society), včetně tohoto spisovatele při návštěvě krále Davida Peii II. Armáda rebelů z Bougainville je zastavila pokácením stromů a uzavřením průchodu poté, co byli evakuováni zástupci SDB. Francouzská pobočka rodiny Rothschildů, a to prostřednictvím svého Rio Tinto Zinc Corporation, se snaží opět přinutit vlastníky půdy v Bougainville, aby jim podepsali práva k těžbě zlata na ostrově. Rothschildové také nechtějí, aby celý svět věděl, jsou vini smrtí nejméně 10% populace ostrova. Díky této historii zabíjení a ničení životního prostředí, místní obyvatelé raději bojují další válku, než by nechali genocidní válečné zločince zase přijít zpátky.

Budeme psát více o tom, a další novinky související budou ve zvláštní zprávě, která bude zveřejňovat koncem tohoto týdne. Postačí, když řeknu teď, že Rothschildové, zejména francouzská pobočka v čele se zločinecem Davidem de Rothschild, se svýma rukama nedotknou žádné z obrovských zásob zlata na tomto ostrově. V Japonsku mezitím chazarský loutkový režim Šinzó Abeho ukázal, jak nejisté bylo schválení návrhu „anti-konspiračního“ zákona , který umožní vládní moci zatýkat lidi za trestné činy, kterých se nedopustily. Tento druh zrychlení represivních opatření byl pozorována ve východní Evropě i v místech, jako je Rumunsko, těsně předtím, než se zhroutily komunistické režimy.

Zdroje japonských vojenských a policejních kruhů tvrdí, že nebudou poslouchat kriminální rozkazy politiků ns utlačování obyčejných lidí skrze průchodnost tohoto zákona.

V každém případě, pravičácké zdroje blízké císaři říkají, že Abe je velmi nemocný a byl informovan svým lékařem, aby odstoupil, nebo zemře během šesti měsíců. Nicméně, Abe chce zemřít v kanceláři, říká zdroj. Různé zdroje souhlasí v tom, že japonští velcí šéfové očekávají až skončí občanská válka uvnitř vlády Spojených států před tím, než učiní velké změny tady ve své zemi. Takže teď zde stará Rockefeller / Rothschild kontrola vlády sice zůstává v platnosti, ale nemá podporu vojenských nebo jiných ozbrojených skupin v zemi. Nicméně, mezi řádky, chazaři už ztratili Japonsko a Jižní Koreu.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s