Na pomoc planetě jsou k dispozici stovky miliard dolarů ve zlatě.

5. 6. 2017

Intel od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Tuto sobotu pojede delegace Společnosti Bílého draka, včetně autora této zprávy, na ostrov Bougainville [Šalamounovy ostrovy], aby se setkala s králem Davidem Peii II [Noah Musingku]. Cílem setkání je diskuse o znovuotevření dolu Panguna, který ukrývá zlato a měď v hodnotě 170 miliard dolarů. Kromě tohoto dolu se na ostrově nachází šest dalších důlních zařízení, pod kontrolou krále Davida a jeho lidu, což znamená, že lze zpřístupnit kovy v hodnotě stovek bilionů dolarů, které mohou být na prospěch lidstvu a všem živým bytostem planety Země.

Celková částka, kterou OECD [Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj] vydala na rozvoj v roce 2016, dosáhla 142,6 miliard dolarů. Pokud by se tedy zpřístupnila pouze malá část bohatství jedné z těchto šesti dolů, přineslo by to nejméně desetkrát více peněz na pomoc chudým a ochranu životního prostředí, než se vydává v současnosti.

Důl Panaguna vyhloubila společnost Rio Tinto, ovládaná Rothschildy. Domorodci, naštvaní tak znečištěním, které důl způsobovala, jakož i tak mizerným zacházením ze strany provozovatelů, po dlouhé době vytrvalého odporu dokázali převzít nad dolem kontrolu. Zástupci krále Davida tvrdí i to, že Rothschildovskí majitelé dolu uvažovali o zničení celého ostrova, aby mohli získat jeho vzácné minerály. Díky jejich nevalné historii si můžeme být jisti, že Rothschildové zlato, o kterém doufali, že ho získají, nikdy neplánovali použít na pomoc planety.

Zástupci společnosti Rio Tinto nereagovali na četné pokusy Společnosti Bílého draka o navázání kontaktu. Pokud s Rothschildy nedojde k dohodě, Společnost Bílého draka použije tolik vojenských prostředků, kolik bude potřeba, aby králi Davidovi pomohla ekologicky zpřístupnit toto zlato a další kovy, ve prospěch planety.

Chazarská mafie však v každém případě utrpěla za poslední měsíce pozoruhodnou sérii proher, protože její globální kontrolní kolaps stále viditelnější.

Mnohem důležitější, i když je většině světa skrytá, je skutečnost, že Chazarům dochází zlato, a že většina zemí na světě již nepřijímá jejich papírky, které nejsou kryté ničím jiným než různými, rychle slábnoucími mechanismy mentální kontroly.

Pokusy Chazarů získat zlato v Indonésii, Japonsku, na Filipínách a v dalších asijských zemích byly zatím odraženy, informuje shodně více zdrojů.

Zástupci Citibank a americký velvyslanec v Indonésii Joseph Donovan minulý týden slíbili indonéskému prezidentovi Joko Widodovi, že vynulují celý indonéský dluh výměnou za 12 000 tun zlata. Odjeli však s prázdnýma rukama, informují zdroje Společnosti Bílého draka v Indonésii.

Zdroje Společnosti Bílého draka dodávají: “Johorský sultán v západním Malajsku je zapojen do pokusů zbavit Jakarty [hlavní město Indonésie] zlata. Tvrdí, že zlato patří jeho královské rodině a to mu prý dává právo vzít si ho zpět z Indonésie, kde bylo uloženo posledních přibližně 70 let. Tato tvrzení Johorského sultána by mohly znamenat, že toto zlato je částí zajištěných zlatých účtů, na které asijské královské rodiny uložili své zlato do úschovy, přičemž Sukarno byl určen za M.”

Sukarna, stejně jako amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, zavraždili Chazaři, kteří tak ukončili jejich snahy použít toto zlato pro dobro planety (vycházíme z toho, že naši čtenáři znají

tento příběh). Majitelé tohoto uloženého zlata se nyní dočkají své pomsty.

Indonéský zdroj Společnosti Bílého Draka dodává, že “mám silný pocit, že jakýmsi způsobem je do toho zapleten i [malajský premiér] Najib Razak, protože je členem Chazarské mafie.”

Chazaři ustavičně inscenují teroristické útoky v Londýně, na Filipínách, v Indonésii a na jiných místech na světě, s cílem získat vydíráním zlato, jsou však také systematicky izolováni.

Setkání Bilderbergu, a tedy nejvyšších otroků Chazarské mafie, které skončilo 4. června, bylo ve skutečnosti setkáním poražených v boji o planetu Zemi. Na tomto prvním setkání po smrti vrchního chazarského bosse Davida Rockefellera, Rockefellerův poskok a výběrčí výpalného, Henry Kissinger pokračoval ve své snaze stát se novým skrytým vládcem planety Země. Avšak bez zlata a Rockefellera za zády je Kissinger naprosto bezmocný.

Rothschildův pokus, nyní po Rockefellerově smrti převzít kontrolu nad planetou Zemí, utrpěl pořádný úder, když americký prezident odstoupil od Pařížské úmluvy. “Trump opustil Pařížskou úmluva, aby zastavil byznys s oxidem uhličitým a odhalil tak švindl jménem globální oteplování,” vysvětlili zdroje z Pentagonu.

“Vystoupením z Pařížské úmluvy byla odstavena sionistická globalistická Goldmannova odnož v Trumpově vládě, na čele s bývalými spolupracovníky Goldmanů, Garym Cohnem a Jaredem Kushnerem,” pokračují.

Bushova odnož Chazarské mafie je také “v režimu naprosté paniky”, protože na povrch vychází stále více jejích zločinů. Minulý týden zdroje z Pentagonu uvedli, že Bushovi odstřelovači zabili bývalého panamského prezidenta Manuela Noriega “aby nemohl vynést informace o obchodu s drogami a korupci v CIA.”

Existují také kroky, které směřují k zatčení předních Bushových neokonů, jako jsou David Petraeus a bývalý šéf NSA Mike Hayden. Odstraněn a zadržen má být i americký poradce pro národní bezpečnost H. R. MacMaster. Žaloby budou obsahovat nelegální získávání informací a jejich úniky.

Nejlépe postavené loutky klanů Chazarské mafie v USA, Rockefellerů / Bushů / Clintonů stále bojují o udržení se na svobodě, anšak svůj boj o moc ve Washingtonu DC prohrávají.

Vietnamské zdroje informují, že v Číně právě teď probíhá obrovský boj o moc. Jde o Wanga Qishana, který fakticky zaujímá druhé místo v čínské mocenské struktuře a je nyní nejdůležitějším agentem Rothschildů v Číně, uvádějí zdroje.

Záhadný muž Guo Wengue

https://www.forbes.com/sites/nathanvardi/2017/04/25/chinese-fugitive-guo-wengui-lost-500-million-in-ubs-margin-call/amp/

který byl nedávno zachycen na fotografii s Jacobem Rothschildem a dalajlamou, a který se nyní zřejmě zdržuje v Trumpová prázdninovém sídle Mar A Largo na Floridě, zveřejnil minulý týden video (které však bylo z internetu rychle odstraněno), ve kterém tvrdí, že Wang má nesčetné styky s členy Skull and Bones a se zednáři.

Pokud by se Wang měl stát premiérem a oficiálním číslem 2 na 19. kongresu Čínské komunistické strany, “pak [čínský prezident] Si Ťin-pching bude hotový,” uvádějí zdroje.

Wangova moc vychází z ohromného množství peněz, které nedávno získal za záhadných okolností a kterým nyní uplácí lidi kolem sebe.

Tytéž zdroje, které mají přístup k nejcitlivějším informacím o Číně, tvrdí, že Si Ťin-pching “je ve velmi nebezpečné pozici.” “Na jedné straně se může pokoušet udržet komunistickou nadvládu, a v takovém případě se další zájmové skupiny budou pokoušet zbavit se ho ještě před skončením jeho úřadu, na straně druhé může ukončit komunismus, stejně jako to udělali Sověti v 1990-tých letech. ”

Tytéž zdroje dále informují, že další čínský odpadlík, Ling Jihu, prý poskytuje USA “mnohem více informací o ponorkách, jaderných kódech atd.” Na základě jeho opozice vůči Wangovi, ovládaném Rothschildy

https://www.theguardian.com/world/2016/feb/12/state-secrets-or-golf-secrets-murky-case-of-ling-wancheng-tests-china-us-ties”>https://www.theguardian.com/world/2016/feb/12/state-secrets-or-golf-secrets-murky-case-of-ling-wancheng-tests-china-us-ties

I kdyby tyto zdroje neměli pravdu, není pochyb o tom, že situace v Číně zůstane do poloviny léta nadále turbulentní, neboť jde o místa v politbyru, jehož zvolení bude oficiálně oznámeno na podzim.

I v Evropy nastanou změny, protože vrchní Chazarský agent a německá kancléřka v jedné osobě – Angela Merkelová, stejně jako otrok Rothschildů, francouzský prezident Emmanuel Macron, si začínají uvědomovat důsledky Trumpova vyhlášení, že je víc před Ruskem už nebude chránit. Výsledkem, po počátečním zmatku Francouzů i Němců bylo, že náhle se obě země pokoušejí vyjádřit své sympatie s Ruskem.

Kromě toho došlo na Středním východě k jistému rozkolu, když Egypt, Saúdská Arábie, Kuvajt, Bahrajn a Spojené arabské emiráty náhle přerušili své vztahy s Katarem. Katar je domovem zpravodajské sítě Al Jazeera a nachází se zde obrovská americká letecká základna. Katarský šejk Tamim bin Hamad Al-Thani se očividně odklonil od oficiální chazarské linie na Středním východě tím, že šíří hezké věci o Íránu, Hamas a Hizballáhu a také o Izraeli. Z aktivit Daeše Saudi nyní viní Katar ve skandální kauze: „Ty to děláš ještě víc“!

http://www.arabnew.com/node/1104556/saudi-arabia

Ve skutečnosti se tento konflikt téměř jistě zakládá na faktu, že Katar dosáhl dohody s Ruskem a Sýrií o stavbě plynovodu, s cílem exportovat zemní plyn, na rozdíl od Saúdů, kterým se to nepodařilo.

Výsledek je ten, že Saudi se nyní najednou rychle snaží navázat s Ruskem přátelské vztahy. Zatím to vypadá tak, že Rusové je vyzvali, aby investovali své peníze v odlehlých arktických oblastech

http://tass.com/economy/949691

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s