Chazarská mafie se ještě bude pokoušet, před svou konečnou porážkou, vyvolat 3. světovou válku.

12. 6. 2017

Intel od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Upozornění pro čtenáře: Protože autor této zprávy bude tento týden na ostrově Bougainville a proto off-line, tato zpráva byla napsána o tři dny dříve než obvykle a neobsahuje proto nejaktuálnější zprávy. Zato příští týden by mělo přijít z Bougainville množství zajímavých informací.
Chazarská mafie si stále plně neuvědomuje svou pokračující historickou porážku a opět se fanaticky pokouší vyvolat 3. světovou válku, shodně informují různé zdroje.

Chazarská mafie vládla lidstvu, nebo přinejmenším Západu, již tisíce let a dodnes se drží u moci v Japonsku, Izraeli, Saúdské Arábii, částech Evropy a v části mocenské elity USA. Přesto se jazýček na vahách světové moci nyní definitivně posunul proti ní. Majíce svou porážku ustavičně před očima, zoufale se snaží rozpoutat 3. světovou válku na Ukrajině, Středním východě nebo v Severní Koreji, jen aby zůstali u moci a dotáhli tak svých plánů, vyhladit 90% lidstva, do úspěšného konce.
Drží se iluze, že nějak odstaví prezidenta USA Donalda Trumpa, aby tak opět obnovili svou moc nad vojensko-průmyslovým komplexem. Jejich bezmocnost ve Washingtonu DC vyšla na světlo minulý týden, kdy byl vykopnut ředitel FBI James Comey, který nejen, že nedokázal předložit žádné důkazy proti Trumpovi na zbavení ho jeho funkce, ale dokonce ještě více namočil sám sebe a establišment Demokratické strany. Come to udělal tím, že dosvědčil, že během úřadu prezidenta Obamy ho tehdejší generální prokurátorka Loretta Lynchová vyzvala, aby lhal ohledně skutečnosti, že proti Hillary Clintonové bylo zahájeno trestní vyšetřování

http://www.zerohedge.com/news/2017-06-08/comey-admits-ag-lynch-pressured-him-use-clinton-campaign-language-it-gave-me-queasy-

Comey také vyvolal diskusi v kruzích těch, kteří tvrdí, že Chazaři nejsou lidské bytosti tím, že řekl, že prý “za ty roky vedl mnoho rozhovorů s lidmi.”
Jeho svědectví kromě toho opět odhalila veřejnosti, že Chazarskou mafií ovládané zpravodajské deníky jako New York Times zveřejnili bohapusté lži, v tomto případě o takzvaném ruském vlivu na prezidentské volby v USA.
Korporátní média Chazarů také ukázala, jak hluboko mezitím totálně zhloupli, když s plnou vážností zveřejnili článek o takzvaném informátorovi NSA pod názvem “Reality Leigh Winner”. Tato osůbka očividně vyhrála soutěž v rámci NSA o napsání nejstupidnější falešné zprávy [fake news]. Není proto divu, že už jen 6% Američanů důvěřuje korporatním médiím

http://www.huffingtonpost.com/entry/trust-in-media_us_57148543e4b06f35cb6fec58

Mosad se svou filozofií “Veď válku protřednictvím podvodu” se nepoučil z příběhu o chlapci, který křičel “vlk!”. Tolik lhali a podváděli, že už jim nikdo nic nevěří.
Proto jejich útoky pod falešnou vlajkou, navzdory hysterickým titulky ve zprávách, ihned propadnou.
Útoky pod falešnou zástavou v Londýně měli na volby ve Velké Británii přesně opačný vliv, jak bylo zamýšleno, protože voliči se odvrátili od konzervativní premiérky Theresy May. Mayová je nyní nucena, obrátit se na kreacionisticko-fundamentalistickou DUP (Demokratická unionistická strana), aby zůstala u moci. Média chazarů zkoušejí prezentovat její ústup jako vítězství proti brexitu. Nicméně Mayů protivník, vůdce labouristů Jeremy Corbyn, sklidil u stejných chazarských médií 75% negativních titulků, protože chce vytáhnout na světlo takové věci, jako je pravda o 11. září 2001.

http://www.independent.co.uk/voices/jeremy-corbyn-media-bias-labour-mainstream-press-lse-study-misrepresentation-we-cant-ignore-bias-a7144381.html

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/Jeremy_Corbyn/11892383/Jeremy-Corbyn-911-was-manipulated.html

Anglosaské národy se bouří také proti nadvládě Chazarů.

Chazaři klamou sami sebe, pokud věří tomu, že atentát na Donalda Trumpa by ukončil tuto vzpouru. Zpravodajské služby amerického námořnictva informují, že jistý prestižní nájemný vrah jménem Charles McCarry a jeho “Pluribus International Corporation” uzavřeli smlouvu v hodnotě více než 150 milionů dolarů, s cílem zabít Trumpa prostřednictvím ženských atentátnic. následující zpráva zpravodajské služby námořnictva “Sorcha Faal” je pravděpodobně na 80% správná

http://www.whatdoesitmean.com/index2311.htm

Na Chazarském seznamu osob, které mají být odstraněny, je kromě Trumpa také množství dalších osob. Velmistr Gnostických iluminátů Alexander Romanov se ukrývá na neznámém místě, aby unikl atentátníkům. Jistý italský televizní reportér autorovi této zprávy minulý týden řekl: “Jsem překvapen, že vás vidím živého. Ustavičně hledám v novinách zprávu o vašem úmrtí. ”

Neuvědomují si, že zabít někoho, jako jsem já, by bylo mezitím totéž jako zabít dítě, které řeklo před císařem, že císař je nahý. Takové vraždy by měly nyní přesně opačný důsledek, než jaký od nich očekávají.

Stejně i pokusy Chazarů rozpoutat 3. světovou válku jsou stále více nestoudné a zoufalé.

Henry Kissinger se v posledním týdnu pokoušel získat půjčku v hodnotě 4,3 mld $ s tím, že slíbil předat peníze Asiatům, jako protihodnotu za ochranu Chazarů, informovali zdroje pravého křídla z prostředí japonského císaře. Podle tohoto zdroje Kissinger slíbil, že tyto peníze odevzdá nejen Chazarům, ale i AIIB [Asijská banka pro investice do infrastruktury], bance BRICS [Nová rozvojová banka] a ADB [Asijská rozvojová banka]. Problém je však v tom, že Kissinger je masově vraždící válečný zločinec, který už od dob Nixonovy aféry využíval podvody na to, aby udržel Chazarskou moc nad světovými financemi.

To, co Chazaři kontrolují, je známé jako “celosvětový dluhový nástroj”, a není to nic jiného než iluze babylonského dluhového otroctví, použitá na zotročení lidstva. Nad tímto “celosvětovým dluhovým nástrojem”, který není podložen ničím, stoji “celosvětový úvěrový nástroj”, který je podložen reálným majetkem, zejména asijským zlatem. Jelikož AIIB, banka BRICS a ADB jsou zařízení s dobrou pověstí, nemají potřebu operovat pod chazarskými otrokáři. Budou plně podporované novým finančním systémem.

Tento systém se odvíjí od krypto-měn, zlata a reálné přihlíží k vývoji celosvětového hospodářství, a vystačí si bez podrazáckých chazarských finančních nástrojů.

Potom jak selhal Kissingerův nejnovější pokus získat peníze, on a jeho Chazarští kumpáni se pokusili podnítit své satanské bratry v Saúdské Arábii k rozpoutání 3. světové války a k výhrůžkám, že vpadnou do Kataru. Přitom Donald Trump v posledním týdnu dokázal světu, že ve skutečnosti není na čele USA, protože nejdříve pochválil výhrůžky Saúdů proti Kataru na sociální síti, aby ho hned druhý den americká armáda donutila změnit postoj o 180 stupňů.

Kromě toho Turci ihned přesunuli své jednotky na obranu Kataru, čímž ukázali, že největší vojenská jednotka na Středním východě je kontrolována muslimy, a ne salafistickými satanskými pseudo-muslimy.

Zdroje z čínského vojenského zpravodajství informovali USA o plánovaném válečném scénáři Chazarů, do kterého by byla zapletena Severní Korea. Součástí plánu byla evakuace rodiny Kima před válkou do severní Číny. Potom měli Korejci vyprovokovat USA tím, že by na jejich letadlové lodě hlídkující v oblasti, zaútočili sebevražednými kamikadze útoky, takže americké jednotky by vpochodovali do Severní Koreje. Jakmile by Američané byli v Severní Koreji, měla se začít rozsáhlá kampaň, s cílem rozdrobit jejich síly. Ke konci této operace by Severokorejci nasadili jaderné zbraně v rámci Severní Koreje, z čehož by Číňané veřejně obvinili Američany.

Číňané by se nakonec pokusili získat podporu asijských a evropských zemí tím, že by vystoupili jako mediátor konfliktu a vyjednali konec této války. Čínská armáda, umístěná v severním obvodu, je nejsilnější část armády této země, její bojovníci jsou Mongolové, Mandžuové a Korejci, uvádějí čínské zdroje.

Není třeba zmíňovat, že tento scénář byl zrušen, díky komunikaci na nejvyšší úrovni mezi americkými, čínskými vojenskými a zpravodajskými agenturami.
I v Japonsku se situace pro Chazarů zhoršuje stále více. Ačkoliv otrokům v parlamentu se podařilo prosadit zákon s obsahem, že císař má do tří let odstoupit, jejich hra skončí ještě dříve, než budou mít příležitost dosadit zástupce císaře. Daleko větší odnože podsvětí v Japonsku jsou mezitím ochotné odstranit zástupce Chazarů. Zástupci Společnosti Bílého Draka se setkali s vůdci těchto různých odnoží, přičemž bylo dohodnuto, že bude vytvořena aliance s cílem vytvořit z Japonska opět nezávislou zemi, poprvé od roku 1863.
Jakmile bude Japonsko osvobozeno, pod kontrolou Chazarské mafie zůstanou už jen Německo, Francie, Itálie, Izrael a Saúdská Arábie.
To by mohla být dobrá příležitost připomenout židovskému národu, že se nikdy od Babylonu neosvobodil, a že pád Chazarské mafie bude pro něj znamenat, že poprvé po tisících let bude skutečně svobodný. Izraelci nakonec budou smět uzavřít se svými sousedy mír a nově postavit svůj chrám, pokud Skalní dóm nechají neporušený. Kromě toho musí celému světu dát jasně najevo, že chrám je zasvěcený Jahvemu, a ne Satanovi. V chrámu nebudou dovoleno žádné lidské nebo zvířecí oběti.
Navzdory těmto dobrým zprávám zde však stále není konečné vítězství, a musíme počítat s nějakými zákeřnými akcemi chazarů na poslední minutu. Letní slunovrat 21. června je jejich tradiční datum na holocaust nebo zápalnou oběť, takže musíme zůstat mimořádně ostražití.
Nepochybujme však o tom, že lidstvo zvítězí.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s