Ve stejné době, kdy se koná setkání Bilderbergu se Kabala pokouší výhružkami získat zlato z Indonésie.

02-06-17

Aktuální zpráva Benjamina Fullforda a Společnosti Bílého Draka.

Chazarská mafie hrozí, že v Indonésii rozpoutá více terorismu a chaosu, pokud jí indonéská vláda nevydá 12 500 tun zlata, podle zdrojů společnosti White Dragon Society v Indonésii.
Konkrétně řečeno, zástupce Citibank a americký velvyslanec v Indonésii Joseph Donovan slibují indonéskému prezidentovi Joko Widodovi, že vymění veškerý indonéský dluh výměnou za zlato, říkají zdroje. Pokud nepřevezmou zlato, budou používat svou starou síť oligarchů, aby zvětšili chaos, který tam začali, říkají.
“Pokud kabala získá 12,500 tun AU, může to odrážet alespoň 20ti, ale pravděpodobně až 50ti násobek jeho skutečné “nominální hodnoty”, která je v dnešní běžné ceně okolo 500.000.000.000 dolarů. To znamená, že by je mohli využít k “vytvoření” něco mezi 10-25 biliony dolarů … dost natolik, aby se postarali o své hanebné celosvětové operace”, jak říká jeden zdroj.
Celou tuto operaci vede Henry Kissinger, který předsedá schůzi Bilderbergeru ve Virginii tento víkend. Kissinger musí být zadržen a zastaven zdroji SBD v Indonésii, Japonsku a USA. Také musíme získat potvrzení ze zdrojů v rámci schůzky Bilderberg, že Kissinger je ještě skutečně naživu. Zpráva pro Kissingera: kontaktujte WDS přímo nebo …..

http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2017/06/cabal-trying-to-extort-gold-from-indonesia-as-bilderbergers-meet-by-benjamin-fulford-june-2-2017-the-khazarian-mafia-is-t.html

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s