USA a Rusko budou tlačit na Francii a Německo, země doposud kontrolované Rothschildy.

30. 5. 2017

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Během posledního summitu G7 byl viděn zcela jasný rozkol v mocenské struktuře Západu mezi meritokraticky nastavenými Gnostickými ilumináty a Chazarskými rodinami pokrevních linií. Podle těch, kteří dodržují normální diplomatický protokol, neměla válka slov, během setkání a po něm, mezi Němci a Francouzi na straně jedné a Brity a Američany na straně druhé obdoby v celé poválečné éře. Americký prezident Donald Trump například prohlásil o Němcích, že jsou “velmi, velmi zlí” a vyhrožoval zastavením dovozu německých aut do USA

http://www.rawstory.com/2017/05/the-germans-are-bad-very-bad-trump-pledges-to-stop-german-car-sales-to-us/

Ve svém projevu k NATO opomenul mluvit o článku 5 Severoatlantické smlouvy, který definuje poskytnutí pomoci v případě napadení, což nyní znamená, že Rusové by nyní mohli jednoduše vtrhnout do Francie a Německa, aniž si museli dělat starosti s tím, jak se zachová USA. Bez pomoci USA by Německo a Francie během několika týdnů podlehly Rusku.

Německá spolková kancléřka Angela Merkelová po summitu prohlásila, že “Evropa musí vzít svůj osud do vlastních rukou”, a poznamenala, že Britové s brexitem a USA s Trumpem již nejsou spolehlivým partnerem. Otrok Němců, francouzský prezident Emmanuel Macron, splnil pokyny svých pánů, cíleně se choval k Trumpovi urážlivě a pokusil se poranit mu ruku během stisku

https://www.bloomberg.com/politics/articles/2017-05-27/macron-erupts-onto-world-stage-with-trump-snub-and-a-bromance

Tento druh nepřístojnosti a i občanská válka ve Washingtonu D.C. podnítila oficiální čínská média ke komentáři, že západní demokracie se “rozpadá”

http://www.globaltimes.cn/content/1047737.shtml

Tón článku podporuje údaje NSA, že čínský prezident Si Ťin-pching pracuje pro Rothschildy, protože ohledně Trumpa se přísně drží médiálních lží korporátní US vlády a předpovídá, že Trump bude díky vztahům „s Ruskem” zbaven svého úřadu. Číňané jsou z Trumpa přirozeně roztrpčeni, protože investovali obrovské částky do Hillary Clintonové a bylo jim přislíbeno, že v případě jejího volebního vítězství získají jako odměnu Japonsko.

To, o co tady ve skutečnosti jde, je rozkol mezi zeměmi, které se stále nacházejí v područí chazarských pokrevních linií a zeměmi, které se pohybují směrem k meritokracii. Jinými slovy, paní Merkelová, která je jako Hitlerova dcera členem Saxe-Gotha-Rothschild rodiny, buduje svou vozovou hradbu na obranu chazarských pokrevních linií v Evropě, a to i v době, kdy i USA se jich již zbavují.

Spojené království a Kanada otevřeně zachovávají nadvládu pokrevních linií a veřejně je podporují, každý to může vidět; neskrývají se za lhaním a vraždami jako v Německu, Francii, Itálii a jinde.

Jak nás shodně informují zdroje z Pentagonu i agentur, bitva uvnitř USA proti chazarským zálohám, které ve Washingtonu D.C. stále drží své pozice, postupně dosahuje svého finálního stadia. Zbigniew “je snazší milion lidí zabít než milion lidí přesvědčit” Brzezinski “byl vyslán, aby se setkal se svým mistrem Rockym [zesnulým Davidem Rockefellerem]”, poznamenávají zdroje.

Brzezinského smrt znamená, že zmizel ze světa nejdůležitější architekt protiruské kampaně ve Washingtonu D.C. a tato hysterie proto postupně skončí. Washingtonská elita je ve skutečnosti ve stavu naprosté paniky, odkdy se ukázalo, že takzvaný „Rus“, který vynesl emaily Hillary Clintonové, nebyl nikdo jiný než Seth Rich, pracovník Demokratické strany, který byl proto také zavražděn

http://www.zerohedge.com/news/2017-05-22/seth-rich-plot-thickens-dc-insider-confirms-complete-panic-highest-levels-dnc

Smrt Davida Rockefellera znamená, že celá jeho kontrolní síť, od vražedných brigád až po jeho Radu pro zahraniční vztahy, [skupinu] Bilderberg a Trilateral Comision, se hroutí. A to je skutečný důvod k panice.

Na druhé straně snahy neokonzervativní a genocidní odnože chazarů, která chtěla znovu získali kontrolu nad FBI a tedy nad činností policie v USA, byly poraženy v tom okamžiku, kdy “agentovi izraelskému agentovi Mosadu s dvojím občanstvím, Joe Lieberman” zablokovali dostat se vůbec k tomuto postu.

Aby toho nebylo málo, Jared Kushner, přední cazarský agent Trumpova režimu, má, jak se shoduje zároveň hned několik zdrojů, velké problémy. “Kuschnera nejen že vyhodili, ale bude zároveň stíhán”, uvádějí zdroje z Pentagonu. Vojenská policie a Kongres vyšetřují Kuschnera, stejně jako Trumpa, společnost Lockheed Martin, banku Goldman Sachs a bývalého generála Davida Petraeuse za přijímání nebo poskytování úplatků za obchod se zbraněmi v hodnotě 400 miliard dolarů, které oznámila Saudská Arábie.

Když už mluvíme o Saúdské Arábii, možná je vhodný čas podívat se na celkový výsledek Trumpovy návštěvy hlavních monoteistických mocenských center Arábie, Izraele a Vatikánu, abychom viděli co se děje v poněkud komplexnějším obraze.

Skutečnost, že Trump se setkal s papežem a že jejich konverzace probíhala lépe, než se očekávalo, rovněž zdůrazňuje existenci křesťanské aliance Ruska, Vatikánu a amerických patriotů proti Chazarům uctívajícím Satana. Ukázalo se, že papež František nazval Boha Luciferem, protože Satan podle katolické doktríny po své rebelii ztratil titul Lucifera [nosiče světla, světlonoše].

Trump, jak uvádějí zdroje z Pentagonu, během své návštěvy Izraele také zanechal chazarům zprávu tím, že se odmítl dát vyfotit při zdi nářků spolu s izraelským premiérem a vedoucím satanistou Benjaminem Netanyahuem. Tato zpráva zní, že staré město Jeruzalém je okupovaným územím, které musí být vráceno Palestině, vysvětlují zdroje.

Trumpovi byl také, podle jezuitských zdrojů, přečten při návětěvě papeže zákon [Riot Act] v souvislosti s válkou. Byl upozorněn na to, aby ho ani nenapadlo použít své takzvané arabské NATO jako záminku k rozpoutání 3. světové války mezi Araby a Íránci. Trump ví, že pokud se o to pokusí, bude zbaven svého úřadu, uvádějí zdroje.

Melania Trumpová také projevila svůj postoj tím, že si během návštěvy Saúdské Arábie odmítla zahalit si hlavu, stejně jako během návštěvy muzea holokaustu (zápalná oběť), zatímco během své návštěvy papeže tak učinila. Jinými slovy, její poselství bylo, že hybnou silou prezidentské funkce Trumpa je křesťanství, a nikoliv židovství či islám.

Ruský prezident Vladimír Putin se minulý týden také vyjádřil jednoznačně, že hybnou silou jeho režimu je křesťanství. Během slavnostní ceremonie zasvěcení církve, která se konala u příležitosti stého výročí bolševické revoluce v roce 1917, Putin řekl “tento kostel je věnován vzkříšení Krista a novým mučedníkům, jinými slovy, vzpomínce na ty, kteří trpěli během let pronásledování náboženských činitelů a kteří zemřeli během této doby represe”

http://es.kremlin.ru/events/president/transcripts/54573

Není třeba zdůraznit, že lidé, kteří způsobili utrpení Rusů během 20. století, jsou titíž satanisté, kteří stojí za válkychtivými neokony, který udělali mnoho pro to, aby se Spojené státy přeměnily na hlavní zdroj světového zla ve 21. století.

Satanisté jsou všude na Západě krátce před svou definitivní porážkou, proto se bitevní pole proti nim posouvá směrem do Asie.

Satanisté zde se svou žoldnéřských armádou ISIL napadli Filipíny, protože filipínský prezident Rodrigo Duterte za pomoci Číňanů a Rusů nejen, že vykopl chazary ze země, ale v současnosti likviduje i jejich obchod s drogami a jejich pedofilní operace v celé zemi, informují zdroje z Pentagonu. Duterte “zatkl 3000 on-line obchodníků s dětmi, ještě těsně před tím, než se setkal s Trumpem”, uvádějí. Možná proto média řízené chazarskými satanisty zveřejnila tajný přepis telefonického rozhovoru mezi Trumpem a Dutertem

https://www.documentcloud.org/documents/3729123-POTUS-RD-Doc.html#document/p1

Dalším ohniskem napětí v Asii je přirozeně i nadále situace v Severní Koreji. Zdroje z japonského pravého křídla z okolí císaře mezitím informují, že Severní Korea dlouhou dobu spolupracovala s Izraelem, na vytvoření “Babylonu 2.0”, čili na zotročení lidstva ve prospěch Chazarů.

Jak v Číně, tak i v Japonsku probíhá pod povrchem velmi intenzivní boj o moc, tvrdí četné tamní zdroje jak z politiky, tak i z podsvětí. Média a také část establishmentu v Japonsku očividně vedou kampaň, která má premiéra Šinzóa Abeho odstranit z jeho funkce, tím, že veřejně propírají ne méně než šest různých skandálů, přičemž většina z nich jsou nejasné kšefty s nemovitostmi, do kterých je prý zapleten.

Zdroj z jeho bezprostřední blízkosti informuje, že Abe je velmi nemocný, je však odhodlán, pokud to bude nutné, umřít ve svém úřadě. Rothschildův otrok a ministr financí Taró Aso chtěl zaujmout Abeho místo, ale jeho nejdůležitější podporovatel, těžká váha v LDP (Liberální demokratické straně) Kaoru Yosano, byl minulý týden zavražděnt, poznamenávají zdroje z japonského pravého křídla

http://www.japantimes.co.jp/news/2017/05/24/national/former-lawmaker-finance-chief-kaoru-yosano-dies-78/#.WSv23dzM9jk

Zdroj z pravého křídla dále informoval, že osoba, která naposledy navštívila císaře a požadovala vydání peněz, nebyl Rothschildův sluha, Michael Greenberg, jak jsem informoval ve své minulé zprávě, ale ve skutečnosti to byl bývalý ředitel DIA (americké vojenské zpravodajské služby), Michael Flynn, který, jak informoval zdroj, řekl, že ho poslal Henry Kissinger. Musel se vrátit s prázdnýma rukama, uvedl zdroj. V každém případě bude muset Kissinger osobně předstoupit před některého člena Společnosti Bílého Draka, aby dokázal, že ještě žije a není pouze animovaným počítačovým obrazem.

Zdroje z čínského podsvětí ze Šanghaje, z Guandongug a Taiwanu shodně informují, že akce k odstranění prezidenta Xi Jin-pchinga je v plném proudu. Říkají, že jeho nepopulární protikorupční hnutí bylo pouze záminkou k odstranění rivalů.

Číňané navíc zvýšili úsilí vystoupit ze západního finančního systému ovládaného chazary, hned po té, co ratingová agentura Moody ‘posunula hodnocení bonity Číny směrem dolů!‘. Číňané stojí za Bitcoinem, uvádějí zdroje z asijských zpravodajských agentur, proto hned jak vyšlo oznámení o snížení bonity, vystřelila nahoru hodnota Bitcoinu. Číňané už dlouho předpovídali, že vratký, na bázi Windows Vista realizovaný mezinárodní platební systém SWIFT je zastaralý. Asiaté mezitím podporují kryptoměnu krytou zlatem.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s