Stará garda odmítá předat finanční systém, proto musí být nahrazena.

22-05-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Stará garda, která uchvátila světový finanční systém, se tvrdošíjně zdráhá vrátit kontrolu procesu tvorby dolarů, eur a jenů národům této planety. To bylo zřejmé, když advokát Rothschildů a agent Mossadu, Michael Greenberg, navštívil v minulém týdnu japonského císaře, aby požadoval neomezené fondy pro sebe a své chazarské gangstery, jak uvádějí zdroje z okolí císaře. Greenberg mimo to také tvrdil, že zastupuje Henryho Kissingera, který je nyní spolu s Greenbergem opět na seznamu hledaných zločinců porušujících mezinárodní právo.

Císař byl na Greenberga velmi rozzloben a obvinil ho, stejně jako jeho otroky, japonského premiéra Šinzó Abeho a ministra financí Taro Asóa z toho, že společně blokovali vydání peněz, které jsou určeny pro národy této planety, dodaly zdroje.

To znamená, že aby mohla začít nová éra a bylo možné osvobodit planetu, je třeba útočit ve dvou směrech. V rámci prvního směru bude pokračovat odstraňování genocidních vůdců staré gardy, jednoho za druhým, až se Chazarská mafie nakonec vzdá. V rámci druhého směru bude pokračovat budování alternativního finančního systému, založeného na zlatě, kryptoměně a nechazarských měnách, až nakonec starý systém vyschne a zmizí na smetišti dějin. Tento útok dvěma směry už nějaký čas probíhá.

Je však velkou otázkou, co si máme myslet o papeži Františkovi. Soudní vyšetřování ukázalo, že většinu tak zvaných světských vůdců, které můžeme vidět v televizi a na veřejnosti, ovládá zednářská lóže P2 prostřednictvím Vatikánské banky a sítě profesionálních atentátníků. Jinými slovy, většina světských vůdců se rozhodla pro stříbro Vatikánské banky, pak jak si směli vybrat mezi stříbrem (úplatkem) a olovem (nábojem).

Papež František, který má k dispozici nesmírnou tajnou moc, jednak očistil Vatikán od pedofilů, a také prohlašoval a vykonával milé věci, ale na druhé straně však selhal v zásadní změně systému, mohl například vyhlásit opravdové jubileum (zrušení všech dluhů atd.).

V této souvislosti nyní přinášíme informaci, kterou disponujeme už dlouho bez toho, abychom si byli jisti, co s ní: skutečnost, že František otevřeně řekl, že jeho bohem je Lucifer.

Https://newsgru.com/lucifer-is-god-declared-by-pope-francis/

Jakou roli hrají luciferiáni, zatímco americký prezident Trump, formální šéf západního vojensko-průmyslového komplexu obchází jedno významné svaté místo monoteistických náboženství za druhým, a to Saúdskou Arábii (návštěva Mekky mu nebyla dovolena), Jeruzalém a Řím? Otázkou je, zda se Trump nachází na cestě v jejímž rámci chce zachránit starý režim (Lucifera?), nebo míří k něčemu historicky významnějšímu, řekněme k úsvitu Zlaté éry?

Zdroje z Pentagonu informují, že zatímco Trump tento víkend navštívil Saúdskou-Arábii a dohodl přitom obchod na dodávku zbraní v objemu více než 350 miliard dolarů, žádal Saúdy, aby svou ropu nadále obchodovali za americké dolary, aby zabránil kolapsu korporátní vlády a jejího systému petrodolarů. Přesto však “Trumpův výlet k Saudům je nedonutí k tomu, aby svou ropu neprodávali za ÿuany a jiné nedolarové měny, nebo aby se neorientovali směrem na východ”, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Bílé klobouky v USA však budou v této věci pokračovat. Například proti Trumpovu zeti Jaredu Kushnerovi (který je přesvědčen, že nežidé mají být otroky), a který je “vyšetřován ruským oddělením FBI na základě jeho ilegálních úplatků, které měly umožnit obchod zbraní v objemu více než 110 miliard dolarů se Saudy (který oznámil Trump), přitom jedná jako neregistrovaný izraelský agent, který poskytne jaderné zbraně jako výhrůžku proti Íránu”, uvádějí zdroje z Pentagonu.

“Bývalý ředitel FBI Robert Mueller by mohl být vykopnut nebo donucen k tomu, aby spustil vyšetřování událostí z 11. září 2001, protože se účastnil ututlávání a týden před útoky 11. září ho tehdejší americký prezident George W. Bush dosadil za ředitele FBI”.

“Izraelští internetoví specialisté z útvaru 8200 vyvinuli programy pro notebooky, se kterými dokáží unést linková letadla [převzít nad nimi kontrolu] a cíleně je nasměrovat na zem. To zvýšilo americko-ruskou spolupráci. Americký generál Dunford se setkal s vojenskými představiteli NATO, aby to podrobně probrali. ”

V USA je FBI [Federální vyšetřovací úřad] podroben rozsáhlé čistce od kumpánů bývalého ředitele Jamese Comeyho, jakož i kumpánů Hillary Clintonové a Baracka Obamy, informují zdroje z Pentagonu. Proto byly zabavené všechny spisy a zvukové záznamy z Comeyho kanceláře.

James Comey a další bývalí blízcí spojenci Clintona jako Anthony Weiner a Huma Abedin jednají o vydání důkazů proti Hillary a pedofilní síti ve Washingtonu D.C. Od Clintonové se očekává, že bude zpívat o svých nadřízených, což by nakonec mohlo přímo vést k pádu “státu ve Státě” (deep state), což je jen jiné označení Chazarské mafie, vysvětlují zdroje.

Naše vlastní dlouhodobé vyšetřování ukázalo, že stopy nakonec povedou do Říma a k zednářské lóži P2 a k BIS, Bank of International Settlement (Banka pro mezinárodní vypořádání), jakož i k prastarým rodům pokrevních linií, které tyto instituce ovládají.

To nás přivádí zpět k seboudefinovanému uctívači Lucifera, papeži Františkovi. Je pro satanisty pouze pěknou figurínou na přídi lodi, která vede ovečky? Mají monoteistická náboženství a prastaré pokrevní linie, které je již tisíciletí ovládají, snad v plánu, smířit se se zbytkem světa?

Jakýmsi geniálním záhadným způsobem udeřil blesk ve Vatikánu a v Mekce. Hrozí nyní úder blesku v Jeruzalémě?

V každém případě je Trumpova návštěva v Saúdské Arábii, Izraeli a Římě buď divadelním vystoupením s cílem zachránit starý režim, nebo znamená zásadní reformu monoteistického světa. Vyjdou snad satanistické rodiny starých pokrevních linií konečně na veřejnost, řeknou pravdu a poprosí svět o odpuštění? Možná budeme koncem měsíce vědět víc, ale nespoléhejte na to.

Chazarská mafie stále způsobuje nepokoje na Ukrajině, Středním východě a také jinde, ale je třeba připustit, že ve značně menším rozsahu, než dosud. Poslední nepokoje byly v Indonésii, kde se se skupinky zaplacené chátry pokusily vyvolat nábožensky motivované nepokoje, jak informují zdroje Společnosti Bílého Draka v Indonésii. Finanční stopa táhnoucí se za zaplacenými buřiči vede k chazary ovládanému dolu firmy Freeport-McMoRan, a tak je jasné, že inscenované nepokoje jsou pouze pokusem vytlouct tím nějaké zlato, uvádějí zdroje.

Zde je zpráva zdroje Společnosti Bílého draka v Indonésii o situaci přímo na místě:

“Nejnovější aktualizace mých místních informátorů uvádí, že radikální islamisté z FPI (Fronty obránců islámu), což není nic jiného, než placená Sorosova organizace a její spojenci, převrhli dva autobusy patřící Dayakům, ve kterých se nacházeli cestující, když parkovali na kraji hlavní silnice do města Pontianak … je to akce Chazarské sionistické kabaly … s cílem rozštěpit národ Indonésie, aby mohli intervenovat a převzít řízení celé show… informovali mě i o tom, že tam pobíhalo plno západních jedinců s bílou pokožkou, kteří nosili tmavé sluneční brýle, promíchávali se mezi Dayaky, které podněcovali a dělali přitom fotografie a natáčeli videa”.

Ať už to bylo jakkoliv, staré arabské přísloví říká “psi štěkají, ale karavana jde dál”, a neodvratné planetární změny budou pokračovat bez ohledu na to, co budou dělat chazaři nebo monoteističtí kabalističtí vůdci.

Velitelství armád, která zajišťují kontrolu v Rusku, USA a Číně, si už více méně uvědomilo, co se stane se Středním východem, Severní Koreou a s Ukrajinou. Nadále bude zajišťovat, aby selhaly všechny pokusy chazarských náboženských fanatiků rozpoutat 3. světovou válku nebo Armagedon.

Další velkou geopolitickou výzvou v pořadí, kterou lze očekávat, a kterou bude třeba řešit v reálném světě, jsou budoucí vztahy mezi Indií a Čínou. Indie mezitím zvedla svou geopolitickou ruku a začátkem tohoto měsíce bojkotovala velkou čínskou oslavu, nové velké hedvábné stezky pod označením “jeden pás, jedna cesta” (One Belt One Road, OBOR). Údajně proto, že „OBOR“ si nárokuje větší dopravní trasu přes území, o které se Indie spoří se svým sousedem a rivalem Pákistánem. Obecně to však vypadá tak, že Indie závidí a cítí se zanedbávána, protože Čína se nyní nachází uprostřed geopolitického dění.

Skutečnost je taková, že Indie jednou bude zcela určitě následující velmocí, a jednoho dne by mohla Čínu dokonce předběhnout. Mapy a grafy na následujících odkazech vám napoví proč.

http://www.zerohedge.com/news/2017-05-19/mapping-worlds-population

http://www.prb.org/images12/china-india-population.gif

První odkaz ukazuje počty obyvatel. Čína má 1,4 miliardy obyvatel, těsně následovaná Indií s počtem 1,3 miliardy obyvatel. Důležitější je však to, co ukazuje druhý odkaz: 41% obyvatelstva Indie má méně než 20 let, a jejich počet rychle roste, zatímco obyvatelstvo Číny rychle stárne a zmenšuje se. Indie zažívá i rychlý hospodářský růst, což znamená, její hospodářská síla brzy dostihne její demografickou sílu. Následující fáze pak ukazuje Afriku s rychle rostoucí populací 1,2 miliardy obyvatel.

To vše znamená, že zatímco Východní Asie a Západ jednají o nové architektuře světa, tyto vzestupné síly, Afrika a Indie, budou muset být spravedlivým způsobem začleněny, aby se zabránilo budoucím problémům.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

w

Conectando a %s