USA a Čína mají plné ruce práce s vnitřními boji o moc, takže svět bude muset chvíli počkat.

Popis ilustračního obrázku:
“Tak v pohodě, chlapi. Máme tady tuto situaci. Svět se jasně probouzí. Nemůžeme používat na masy pořád stejné lži. Tak jakápak bude další lež? Nějaké nápady? Putin zcela jistě mění světové události, což nemůžeme dopustit. Ví, že Izrael je spolupachatelem. Izraelci nás vyhodí z kola ven a pokud nezintenzivníme naši hru, spustí křik, že jsme antisemité.”
02-13-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Čínské a americké zdroje říkají, že ve Spojených státech a Číně probíhají v těchto dnech velmi intenzivní boje o moc, což znamená, že nové významné iniciativy pro planetu jako celek budou muset počkat, až se prach z bojů v obou zemích usadí.

Boj, který právě probíhá ve Spojených státech, abychom to nějak zjednodušili, je mezi utajenou státní frakcí, která stojí za Trumpem a pozůstatky státního aparátu z éry Bush / Clinton. V Číně jsou to zase tři hlavní frakce bojující mezi sebou formou sofistikovaného mocenského tance, který vyprodukuje nová spojenectví v ústřední vládě někdy kolem konce března.

Až tyto boje o moc skončí, můžeme začít očekávat vážnější a významnější reformy Společnosti Federalních Reserve, OSN, MMF, EU, atd.

Začněme s bojem o moc ve Spojených státech, který se nyní, když byl Jeff Sessions jmenován jako generální prokurátor, stal o hodně intenzivnější. Bezprostředně po svém jmenování, dal Trump příkaz k “reorientaci energií a zdrojů federální vlády do demontáže nadnárodních zločineckých organizací, jako jsou drogové kartely.” Jak prohlásil po té jeden funkcionář Pentagonu: “Trump vyhlásil jednoduše válku Bushům a všem jejich mexickým drogovým kartelům.”

Kromě toho, jako znamení, že drogoví kovboji ozbrojených složek a agentur ve Spojených státech konečně konečně dostávají zprávu, že hrubá síla samotná nezastaví užívání nelegálních drog a agenti Pentagonu tvrdí, že Trump by se mohl rozhodnout zlegalizovat a regulovat narkotika celkově. To by mohlo znamenat asi 2 miliardy $ ročních příjmů do hlavní zdanitelné ekonomiky z doposud nelegální drog a s tím spojených aktivit stejně tak, jako snížení počtu úmrtí související s drogami. Pokud se to udělá správně, může se této myšlenky zhostit farmaceutický průmysl, který to zajistí, když se mu dá tato role.

To by mělo být snadné udělat, protože již asi 30% léků předepisovaných lékaři má jako svou základní substanci opium. Farmaceutické společnosti mohou přidat novou nabídku lahůdek, kterou by lékaři mohli nabídnout pacientům, a které by mohli začít vyrábět na základě dalších důležitých omamných látek.

Mohlo by to také zničit soukromý sektor otroků amerických věznic, čímž by se osvobodila polovina z 9,5 milionu Američanů, kteří jsou ve vězení ať už reálném nebo v podmínce.

Také by to výrazně snížilo míru kriminality. Zeptejte se Švýcarů, kteří už zažili pokles o 80% nárůstu trestných činů spáchaných drogově závislými bezprostředně poté, co uzákonili, aby jim lékaři prostě heroin podávali. A většina uživatelů drog byla poté také schopna závislost nakonec překonat.

Http://www.citizensopposingprohibition.org/resources/swiss-heroin-assisted-treatment-1994-2009-summary/

Vzhledem k tomu, že 90% světového heroinu se vyrábí v Afghánistánu, legalizace a regulace pěstování opia povede s největší pravděpodobností k míru v této zemi.

Trumpova vláda také mluví o zastavení drogových zásilek CIA procházející přes americké vojenské základny. Podle informací hlavních japonských gangsterů je například letecká základna Yokota již dlouhou dobu ústřední distribuční centrum amfetaminů ze Severní Koreje. Zavřít tento obchod nebo ho legalizovat, by velmi pomohlo vyčistit japonský politický systém. To samé platí i pro obchod s heroinem procházejícím z jiných velkých základen amerického letectva, jako Incirklik v Turecku, a Ramstein v Německu.

S tolika penězi a mocí, které jsou nyní v takovýchto sázkách si ale můžete být naprosto jisti, že Bushova frakce nepadne bez boje. Všichni nacisté z ISIL / Mossad / Bush CIA / nacistický (naci stická frakce Chazarské mafie) jsou na válečné stezce, a skutečnost, že super-spojenec zločinců z ISIL, jako je senátor John McCain, nebyl dosud zatčen ukazuje, že boj o moc není ještě u konce. Chazarští nacisté vydírají neustále bílé klobouky z Pentagonu hrozbami jaderného teroru, sabotážemi, skalárními zbraněmi, atd. Je to asi dobrý odhad, že pokračující katastrofa na přehradě Oroville v severní Kalifornii byla sabotáží nacistických frakcí, které se snažili poslat tímto zprávu Trumpově režimu.

V poslední době také narostly ve velkém měřítku kybernetické útoky. Například, twitterová stránka Donalda Trumpa byla nahrazena na mém počítači stránkou plnou útoků proti Donaldu Trumpovi.

Https://twitter.com/realDonaldTrump/status/830904083519242241

Federální soudní moc je také silně obsazena lidmi, kteří jsou vysloveně proti Trumpovi. To je to, co uvedly zdroje z Pentagonu: “Pro liberální aktivisté soudci ignorovali zákon a uzurpovali si pravomoc zablokovat Trumpův zákaz (vstupu do země) pro muslimy, aby se tak zastavila infiltrace ISIL, a tedy federální soudnictví by mohlo projít čitkou až k Nejvyššímu soudu.” A to nebude snadná věc.

Nicméně nejtěžším bojem ze všech však bude o kontrolu Společnosti Federálních Reserv. Na této frontě už byla minulý týden oznámena rezignace dvou vedoucích činitelů FEDu, člena rady guvernérů, Daniela Tarullo, a vedoucího právníka FEDu, Scotta Alvareze, což znamená, že v kombinaci se stávajícími volnými pracovními místy, která Trump doplňuje, bude Trumpův režim přebírat velmi efektivně úplnou kontrolu nad FEDem. Posledním prezidentem, který vykonal podobný čin, a nebyl zabit, byl Andrew Jackson, ale Trump má podporu americké armády, takže by toho mohl reálně dosáhnout.

Dáno tím, že se mezinárodní americké dolary nyní přizpsobily systému centralizovanému v Číně se zvyšuje šance na to, že ministerstvo financí US vydá amerických dolary odlišné od mezinárodních dolarů, pravděpodobně během několika měsíců. To také znamená, jak je uvedeno v horní části článku, celkovou rekonstrukci finanční architektury a mezinárodní politiky. Nicméně, toto bude muset počkat až budou dokončeny mocenské boje v USA aČíně.

Dobrým znamením toho, že Trump je ochoten naslouchat delegátům a poslechnout dobrou radu, učinil ministr zahraničí US, Rex Tillerson, několik dobrých tahů. Na jedné straně byl Trump byl přesvědčen k návratu do politiky řízenou Čínou a přestal ji provokovat. Tillerson je také “zaneprázdněn čistkou ministerstva zahraničních věcí od neokonzervativců, stejně tak, jako od izraelských a muslimských agentů.” Výsledkem bude to, že nepříjemní gangsteři jako Richard Armitage, Elliot Abrams a Victoria Nuland ztratily svou sílu, kterou zapříčiňovali pohromy v různých částech světa.

Japonská vláda byla velmi zasažena ztrátou moci tradičních bossů jako Rothschildův agent Michael Greenberg, nebo agent Bushe, Richard Armitage. To je důvodem, proč poslali minulý týden premiéra Šinzó Abeho plus velkou delegaci na důležitou návštěvu „alpinistického řiťolezectví“ ke Trumpovu režimu. Abe, k velkému zděšení mnohých v Japonsku, vyraboval japonský národní penzijní fond, za což si koupil Trumpovu přízeň. To je přesně důvodem, proč byl Abe schopen slíbit, že zafinancuje výstavbu železniční rychlodráhy mezi Washingtonem DC a New Yorkem.

Obecně však platí, japonské zřízení si oddechlo, když se dozvědělo, že vztahy mezi Japonskem a Spojenými státy budou za vlády Trumpa ponechány na byrokratech a profesních odbornících. Největší změnou je, že oznámili Japoncům, že USA již zastavili svou starou politiku, která bránila Japonsku, aby mělo úzké vztahy s Ruskem. Japonci byli také informováni, že od této chvíle bude také méně amerického vměšování se do japonské domácí politiky, jako například zavraždění prvních neposlušných ministrů. To proto, že Spojené státy si chtějí udržet Japonsko po svém boku při vyjednávání globálních změn s Čínou.

Což nás přivádí k mocenským bojům v Číně. Čínská vláda připravuje změnu vlády za každých 5, což prakticky znamená, že 5 ze 7 stálých členů politbyra odejdou. Bitva bude o to, kdo je nahradí, a kdo bude korunován jako nástupce prezidenta Xi Jinpinga.

Čínské vládní zdroje říkají, že proces je složitý a časově náročný, zahrnující mnoho konzultací s bývalými top – úředníky v důchodu. Existují zde tři hlavní frakce zapojené do konfliktu. Jednou z nich je frakce za Xi Jinpingem, kterou by bylo možno nazvat Severní frakcí. Na druhé straně je frakce svazu mládeže Číny, která (ve své době) instalovala jako prezidenta Hu Jintao . Tato skupina je nejsilnější v jižní Číně, oblasti kolem Guangdongu a Hong Kongu. Pak je tu Šanghajská frakce, která má také hluboké kořeny na Taiwanu a je vedena Ťiang Ceminem.

V posledním boji o moc, pak Shanghaiská frakce připojila k frakci Xi Jinpinga a vyhnala Hu Jintao. Výsledkem bylo, že při výběr unástupce Hu, skončil Li Keqiang na místě č.2.

Nicméně, Xi Jinping, když se chopilmoci, použil masivní kampaň proti korupci jako záminku k decimování řad frakcí Hu a Ťianga. Takže, pokud jste dostali co je v sázce, tak bych se vsadil, že frakce Hu a Jiang Xi mohl rozhodnout se připojit tentokrát.

Nicméně, konsensus, který vládne doposavad je ten, že čínsští starší kladou důraz na kontinuitu a stabilitu Xiho vlády, a aby zůstala u moci na další období 5 let, a Li Keqiang zůstal také jako číslo 2. Nicméně jsou stále sázky o to, kdo bude označován za nástupce a kdo zaplní prázdná místa v politbyru. V každém případě dokud se tento přechod nedokončí, Čína se bude nyní do značné míry soustřeďovat na pohled dovnitř.

To je důvodem, proč další velké akce po celém světě nastanou pravděpodobně až v březnu, a ne v průběhu tohoto měsíce.

A jako poslední poznámku, co jsme slyšeli v zákulisí, že Číňané a Američané spolupracují v boji proti nacistické frakci Chazarské mafie.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Anuncios